نمایش جزییات خبر
۲۲ شهریور ۱۳۹۹ ۱۵:۴۸

شهرستان چالدران میزبان هیأت رئیسه انجمن هنرهای نمایشی استان آذربایجان‌غربی

اعضای هیأت رئیسه انجمن هنرهای نمایشی استان آذربایجان‌غربی در راستای حضور خود در شهرستان‌های استان در جهت بررسی مشکلات، پیگیری مطالبات و همچنین بحث و تبادل نظر در جهت ارتقاء جایگاه‌ تئاتر در شهرستان‌ها و‌ استان در شهرستان چالدران نشستی را با حضور رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و همچنین جمعی از هنرمندان تئاتر این شهرستان برگزار کرد.
شهرستان چالدران میزبان هیأت رئیسه انجمن هنرهای نمایشی استان آذربایجان‌غربی

به‌گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی آذربایجان غربی، اعضای هیأت رئیسه انجمن هنرهای نمایشی استان آذربایجان‌غربی متشکل از : امید خاک‌پور «رئیس انجمن» سعید عبدالهی «نایب رئیس انجمن» بابک رستم زاده«عضو هیأت رئیسه» و‌ احسان طاهری «عکاس انجمن» با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در راستای حضور خود در شهرستان‌های استان در جهت بررسی مشکلات، پیگیری مطالبات و همچنین بحث و تبادل نظر در جهت ارتقاء جایگاه‌ تئاتر در شهرستان‌ها و‌ استان در مورخه ۹۹/۶/۱۸ در شهرستان چالدران نشستی را با حضور رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و همچنین جمعی از هنرمندان تئاتر این شهرستان برگزار کرد.
 از مهترین مباحث مطرح شده در این نشسست میتوان به موارد زیر اشاره کرد : 
- تشریح جایگاه تئاتر تئاتر استان در کشور.
- تشریح جایگاه تئاتر شهرستان چالدران توسط اعضای هیأت رئیسه استان و هنرمندان شهرستان چالدران.
- تشریح شیونامه‌های جدید در خصوص ثبت گروه‌های نمایشی، تشکیل دفتر نمایندگی انجمن هنرهای نمایشی در شهرستان، برگزاری سی و دومین جشنواره تئاتر استانی با توجه به شرایط بیماری کرونا.
- اهمیت و جایگاه ویژه‌ی ثبت آثار و فعالیت‌های نمایشی در سایت ایران تئاتر درگاه استان آذربایجان‌غربی.
- تشریح فعالیت‌های انجام شده و در دست اقدام هنرهای نمایشی همچنین مشکلات موجود در خصوص بیمه هنرمندان توسط رئیس محترم اداره فرهنگ و‌ ارشاد اسلامی شهرستان چالدران.
- بیان مشکلات و پتانسل هنرهای نمایشی شهرستان تو‌سط هنرمندان حاضر در جلسه.
- اهمیت و جایگاه آموزش صحیح در تمامی رشته‌های هنرهای نمایشی در شهرستان با توجه به جدید و الاحداث‌ بودن اداره فرهنگ و‌ ارشاد اسلامی شهرستان چالدران.
در پایان این نشست اعضای هیأت رئیسه انجمن هنرهای نمایشی استان به همراه رئیس اداره فرهنگ و‌ ارشاد اسلامی و هنرمندان حاضر از امکانات موجود شهرستان بازدید نمودند.

اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید