نمایش جزییات خبر
۲۲ شهریور ۱۳۹۹ ۱۳:۱۳

تقویت دو گانه فرهنگ و سلامت در ارتقاء فرهنگ عمومی حائز اهمیت است

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان در دیدار با رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: تقویت دو گانه فرهنگ و سلامت در ارتقاء فرهنگ عمومی حائز اهمیت است.
تقویت دو گانه فرهنگ و سلامت در ارتقاء فرهنگ عمومی حائز اهمیت است

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، رئیس دانشگاه علوم پزشکی و رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان حضور رئیس مرکز بهداشت شهرستان کاشان و جمعی از کارشناسان معاونت بهداشتی و اداره افرهنگ و ارشاد اسلامی در دفتر ریاست دانشگاه علوم پزشکی کاشان دیدار و گفتگو کردند.

میثم نمکی در این دیدار، از زحمات و ایثار کادر بهداشت و درمان دانشگاه در ارائه خدمت به مردم منطقه در آموزش، غربالگری، پیشگیری و درمان بیماری ها به خصوص بیماری کرونا تشکر کرد و گفت: این اداره در جهت گسترش فرهنگ سلامت شهروندان از طریق رسانه های ی، گروه های هنری و کانون های فرهنگی هنری مساجد را دارد که می توان با تشکیل کمیته مشترک فرهنگ و سلامت اقدامات مطلوبی را انجام داد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان افزود: تقویت دو گانه فرهنگ و سلامت در ارتقاء فرهنگ عمومی حائز اهمیت است.

مروجی رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان نیز اهمیت رسانه ها و فعالیت های فرهنگی در حوزه سلامت مهم بر شمرد و بر تعاملات دو سویه تاکید کرد.

همچنین در این جلسه گزارش عملکر کانون ویژه فرهنگی تخصصی سلامت معاونت بهداشتی توسط دکتر مسعود دهقانی مدیر علمی کانون، جعفر صادق پور مسئول کانون های فرهنگی هنری مساجد کاشان و محمد رضا دهقانی زاده مدیر اجرایی کانون ارائه شد.

در پایان لوایح تقدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اصفهان و اداره فرهنگ وارشاد اسلامی کاشان به رئیس دانشگاه تقدیم شد.

لوح تقدیر و نشان رتبه برتر کانون ویژه فرهنگی تخصصی سلامت معاونت بهداشتی نیز به دبیر کانون ویژه فرهنگی تخصصی سلامت اهداء شد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید