نمایش جزییات خبر
۲۲ شهریور ۱۳۹۹ ۱۳:۱۱

برگزاری نخستین نشست هم‌اندیشی جشنواره «روستای دوست‌دار کتاب» در کاشان

اولین نشست هماهنگی و معرفی جشنواره «روستای دوست‌دار کتاب» سه شنبه 18 شهریور ماه در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان برگزار شد.
برگزاری نخستین نشست هم‌اندیشی جشنواره «روستای دوست‌دار کتاب» در کاشان

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، در راستای اجرای دستورالعمل اجرای جشنواره روستاهای دوست‌دار کتاب، اولین نشست هماهنگی و معرفی این طرح، در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان برگزار شد.

در این نشست میثم نمکی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان،ضمن خوش‌آمد‌گویی به حاضران، با اشاره به مقام های کسب شده در جشنواره سالهای گذشته روستاهای دوستدار کتاب توسط شهرستان کاشان در کشور افزود: برنامه هایی که در این خصوص انجام می شود یا اقدامات زیربنایی است که شامل واگذاری زمین برای احداث کتابخانه و یا تامین و تجهیزات و امکانات زیربنایی برای کتابخانه های روستاها ویا فعالیت های دیگری در این خصوص شامل طرح های تریجی مانند برگزاری مسابقات،جشنواره ها، نمایشگاه ها و هرفعالیتی که به نحو مبتکرانه و خلاقانه ای به ترویج کتابخوانی منجر شود.

در این نشست مسئولان کانون های فرهنگی هنری شهرستان از روستاهای اوزوار، علوی، قهرود، جوشقان استرک، برزآباد و روستای نشلج شرکت داشتند.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید