نمایش جزییات خبر
۲۲ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۵۸

طرح سه شنبه‌های تکریم با محوریت کانون‌های فرهنگی هنری مساجد در تیران و کرون

در سومین مرحله از اجرای طرح سه شنبه‌های تکریم با محوریت کانون غدیر تیران از پدر شهید حمیدرضا کریمی تجلیل شد.
طرح سه شنبه‌های تکریم با محوریت کانون‌های فرهنگی هنری مساجد در تیران و کرون

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، طرح ملی سه شنبه های تکریم «طرح دلجویی از خانواده های معزز شهدا و ایثارگران» به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس و به منظور پاسداشت رشادت‌ها و حماسه آفرینی‌های خانواده های شاهد و ایثارگر، با دیدار از خانواده های شهدای شهرستان تیران‌وکرون  به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و همکاری کانون‌های فرهنگی مساجد در سومین مرحله از فاز اجرائی خود قرار گرفت.
در سومین طرح به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس و با تاسی از فرموده رهبر انقلاب اسلامی برای تکریم و ارج نهادن به مقام شامخ شهدا و ایثارگران و خانواده‌های آنان با محوریت کانون فرهنگی هنری غدیر در مسجد غدیر تیران با حفظ شیوه نامه های بهداشتی انجام شد.
در سومین مرحله از اجرای این طرح، اقبال صالحی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان تیران‌وکرون به همراه علی اکبر فاطمی نیا رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان با خانواده شهید «حمیدرضا کریمی » دیدار و گفتگو کردند.
در این دیدار اقبال صالحی با اشاره به مقام شامخ شهدا و خانواده های آنان گفت: خانواده های معزز شهداء مایه افتخار و سربلندی ما هستند. وی ادامه داد حضور خانواده شهدا در مساجد و بیان خاطرات و ویژگی جوانان آن ها برای عموم مردم را فرصتی برای بازنگری در رفتارهای فردی و اجتماعی بیان کرد و گفت: شهدا و ایثارگران با مسجد پیوند و ارتباط قوی داشته اند و امروز باید این خاطره گویی و تکریم از آن ها نیز در مساجد انجام شود.

حسین کریمی پدر شهید «حمیدرضا کریمی» که این هفته در طرح «سه شنبه های تکریم» تیران و کرون مورد تجلیل قرار گرفت، گفت: ادب و احترام در شخصیت پسرشهیدش مورد توجه خاص و عام بود
علی اکبر فاطمی نیا رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت: خانواده های شهدا رزمندگانی را تربیت و با افتخار تقدیم اسلام و انقلاب کردند و در همه صحنه های انقلاب و دفاع از آرمان‌ها حضور فعال داشته‌اند.

شهید حمیدرضا کریمی در 5 اردیبهشت سال1346 در تیران دیده به جهان گشود و 23 اسفندماه 66 13 در جبهه های حق علیه باطل به درج رفیع شهادت نائل آمد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید