نمایش جزییات خبر
۲۲ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۳۵

تاکنون 857 پرونده اهالی فرهنگ و هنر و رسانه گلستان در سامانه کارا ثبت شد

معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، گفت: 857 پرونده الکترونیکی از اهالی فرهنگ و هنر و رسانه گلستان در سامانه کارا ثبت شد.
تاکنون 857 پرونده اهالی فرهنگ و هنر و رسانه گلستان در سامانه کارا ثبت شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، رضاعلی لیوانی افزود: پرونده ثبتی الکترونیکی ثبت شده اهالی فرهنگ و هنر و رسانه ی استان گلستان برای بانک های عامل ارسال شده و این پرونده ها در راستای حمایت از 1125 نفر از شاغلین آسیب دیده از کرونا است.

وی ادامه داد: مجموع تسهیلات درخواستی برای 857پرونده 140 میلیارد ریال است که تا به امروز حدود 38 میلیارد ریال از سوی بانک های عامل پرداخت شده است.

لیوانی اظهار کرد: رتبه ی این اداره کل در معرفی پرونده ها به بانک ها با در نظر گرفتن شاخص جمعیت در بین ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی سراسر کشور  6 بوده در حالی که متاسفانه رتبه استان در پرداخت تسهیلات 20 کشور است . همچنین در استان رتبه ی 4 معرفی پرونده به بانک ها را داریم اما در بین دستگاه های اجرایی استانی در جذب منابع در رتبه 8 قرار گرفته ایم.

معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان در پایان، گفت: با حل مشکلات متقاضیان در سیستم بانکی، شاهد رضایتمندی بیشتر اهالی فرهنگ و هنر ورسانه از تسهیلات کرونا و جذب بیشتر منابع و ارتقاء رتبه اداره کل باشیم.

 

اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید