نمایش جزییات خبر
رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فارسان:
۲۲ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۲۰

کانون‌های فرهنگی هنری شبکه جوان برخاسته از مسجد است

رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فارسان با تأکید بر اینکه کانون‌های فرهنگی هنری شبکه جوان برخاسته از مسجد است گفت: جوانان کانون‌های فرهنگی هنری با محوریت امام جماعت مسجد و تکیه بر برنامه‌های فرهنگی تلاش دارند تا با جذب نوجوانان و جوانان نیروهای انقلابی تربیت کند.
کانون‌های فرهنگی هنری شبکه جوان برخاسته از مسجد است

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری، اسفندیار امیریان ضمن اظهار این مطلب اظهار داشت: فعالیت کانون‌های فرهنگی هنری در عرصه‌های مختلف بسیاری از نیازهای مردم را فراهم کرده است.

رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فارسان ادامه داد: کانون‌های فرهنگی هنری به لحاظ استقرار در مساجد نقش بسزایی در تربیت جوانان دارند که این امر در کانون‌های فرهنگی هنری شهرستان فارسان به وضوح دیده می‌شود.

وی با اشاره به اینکه رسالت سازماندهی کلان جامعه بر عهده مساجد است ابراز کرد: جوانان امروز نقش اول کمک به نیازمندان و خانواده‌های آسیب دیده از کرونا را بازی می‌کنند و به طور خودکار و مستمر در پی تلاش برای تحقق این امر هستند.

امیریان با تأکید بر اینکه کانون‌های فرهنگی هنری شبکه جوان برخاسته از مسجد است گفت: جوانان کانون‌های فرهنگی هنری با محوریت امام جماعت مسجد و تکیه بر برنامه‌های فرهنگی تلاش دارد تا با جذب نوجوانان و جوانان نیروهای انقلابی تربیت کند.

رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فارسان با بیان اینکه حمایت از کانون‌های فرهنگی هنری مساجد یکی از وظایف ما مسئولین است گفت: با حمایت از کانون‌های فرهنگی هنری شاهد برگزاری برنامه‌های مختلف باکیفیت از این عزیزان هستیم.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید