نمایش جزییات خبر
مدیر فهمای چهارمحال و بختیاری:
۲۲ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۱۸

جوانان نقش بسزایی در رونق فعالیت های فرهنگی و مذهبی مساجد دارند

مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری با تأکید بر اینکه جوانان نقش بسزایی در رونق فعالیت های فرهنگی و مذهبی مساجد دارند گفت: کانون های فرهنگی هنری چهارمحال و بختیاری با فعالیت های ارزشمند خود نقش پیوند جوانان با مساجد را ایفا می کنند.
جوانان نقش بسزایی در رونق فعالیت های فرهنگی و مذهبی مساجد دارند

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری محمدرضا مظاهری در بازدید از کانون های فرهنگی هنری مساجد شهرستان فارسان که با حضور رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان انجام شد، کانون های فرهنگی هنری با بیان اینکه کانون های فرهنگی هنری این شهرستان جزو کانون های پیشتاز در برگزاری برنامه های فرهنگی هنری در مساجد هستند اظهار داشت: جوانان کانون های فرهنگی هنری زینت بخش فعالیت های فرهنگی در مساجد هستند.

مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری ادامه داد: کانون های فرهنگی هنری به لحاظ اینکه در مساجد و محلات فعالیت دارند، نقش تأثیرگذاری در کاهش آسیب های اجتماعی دارند لذا باید مورد حمایت مسئولان در سطح استان قرار بگیرند.

وی بابیان اینکه حضور جوانان در مساجد موجب رونق فعالیت های فرهنگی و مذهبی می شود افزود: مدیران کانون های فرهنگی هنری با ارائه آموزه های دینی زمینه رشد نوجوانان و جوانان انقلابی را در سطح استان و کشور فراهم کرده اند.

 مدیر فهما در استان چهارمحال و بختیاری اذعان داشت: کانون های فرهنگی هنری مساجد با اجرای ویژه برنامه های فرهنگی هنری و مذهبی موجب جذب بیش از پیش نوجوانان و جوانان به مساجد شده اند.

گفتنی است: بررسی نقاط قوت و ضعف فعالیت ها، بررسی میزان جذب جوانان و نوجوانان به مسجد، تعیین تکلیف کانون های نیمه فعال و راکد، بررسی فعالیت‌ های آموزشی و پژوهشی کانون ها و بررسی وضعیت کتابخانه های کانون ها از اهداف بازدید مدیر فهمای چهارمحال و بختیاری از کانون های فرهنگی هنری شهرستان فارسان است.

خاطر نشان می شود: ۳۸ کانون فرهنگی هنری در مساجد شهرستان فارسان دایر شده است.

 

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید