نمایش جزییات خبر
۲۲ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۱۵

ویژه برنامه‌های هفته دفاع مقدس اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تبیین شد

معاون فرهنگی، مطبوعات و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری ویژه برنامه‌های هفته دفاع مقدس این اداره کل را تبیین کرد.
ویژه برنامه‌های هفته دفاع مقدس اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تبیین شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری، سید حسین نژادحسینی در کمیته فرهنگی، هنری و تبلیغی این اداره کل ضمن بیان فرمایش حضرت امام خمینی (رحمت الله علیه) که فرموده‌اند: « انقلاب اسلامی کار بزرگ و مهمی بود اما حفظ آن مهم‌تر است» گفت: اکنون در تبیین اهداف و دستاوردهای دفاع مقدس مخصوصاً برای جوانان که جنگ تحمیلی را حس نکرده‌اند همه ما وظایفی بر عهده داریم.

وی ادامه داد: در همین راستا با آغاز هفته دفاع مقدس از 31 شهریور ماه جاری این اداره کل اقدام به اجرای ویژه برنامه‌هایی به همین مناسبت می‌نماید.

نژادحسینی در ادامه گفت: مسابقه کتابخوانی، روایتگری جانبازان و آزادگان، برگزاری مراسم زیارت عاشورا به نیابت از شهدا، اهدای کتاب، حمایت از تألیفات متناسب با دفاع مقدس، برگزاری محافل ادبی با موضوع دفاع مقدس و فضاسازی محیطی از ویژه برنامه‌های این اداره می‌باشد.

معاون فرهنگی، مطبوعات و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در ادامه افتتاح غرفه این اداره در نمایشگاه دستاوردهای دفاع مقدس در محل پارک تهلیجان شمالی از 2 مهر ماه به مدت 6 روز را از برنامه‌های شاخص این اداره کل به همین مناسبت اعلام کرد و گفت: برگزاری نمایشگاه عکس، ارائه کتب منتشر شده در حوزه دفاع مقدس، پخش فیلم و کلیپ، اهدای بسته‌های فرهنگی، توزیع وصیتنامه شهدا، معرفی شهید اداره کل شهید شهرانی، اجرای سرود، اجرای زنده خط و نقاشی، پخش کلیپ از اجرای طرح سه‌شنبه‌های تکریم، پخش کلیپ شعرخوانی از شعرای استان با موضوع دفاع مقدس و روایت دفاع مقدس از نگاه مطبوعات از جمله موارد پیشنهادی غرفه مذکور می‌باشند.

وی در ادامه با اشاره به شیوع بحرانی ویروس کرونا در استان گفت: تمامی ویژه برنامه‌های هفته دفاع مقدس اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان از طریق فضای مجازی نیز پوشش داده می‌شود.

شایان ذکر است اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ریاست کارگروه فرهنگی هنری چهلمین سالگرد دفاع مقدس استان را بر عهده دارد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید