نمایش جزییات خبر
۲۲ شهریور ۱۳۹۹ ۰۷:۲۲

هیچ‌گونه مشکلی برای تجهیز سالن سینمایی برای مناطق فاقد سینما نداریم

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد گفت:منتظر اعلام آمادگی فرمانداران یا بخشداران برای تجهیز یک سالن به‌عنوان سینما برای مناطق فاقد سینما در استان یزد هستیم.
هیچ‌گونه مشکلی برای تجهیز سالن سینمایی برای مناطق فاقد سینما نداریم

مجید جوادیان زاده با اشاره به اینکه در حال حاضر 9 سینمای فعال در استان یزد داریم گفت: با توجه به اینکه برخی از سینماهای استان دارای چند سالن هستند، 18 سالن با ظرفیت بالغ‌بر 4 هزار صندلی در سطح استان یزد داریم.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد بابیان اینکه در شهرستان یزد دو سینما با 9 سالن در حال فعالیت هستند افزود: اکثر شهرستان‌های استان یزد دارای سالن سینما هستند و طی سال‌های گذشته استقبال بسیار خوبی از سوی شهروندان در این شهرستان‌ها مواجه بودیم.

وی اضافه کرد: طی سالیان اخیر به شکلی عمل شده که مردم استان یزد می‌توانند در سینماهای شهر خود بروزترین فیلم‌هایی که در تهران به نمایش گذاشته می‌شود را مشاهده کنند که یک کار اثربخش در ایجاد انگیزه برای حضور مردم در سینماها بوده است.

جوادیان زاده به در دست احداث بودن دو پردیس سینمایی در استان یزد اشاره و خاطرنشان کرد: این دو پردیس سینمایی توسط بخش خصوصی در حال ساخت است که یکی از آن‌ها در یزد و دیگری در شهرستان میبد در آینده نزدیک به بهره‌برداری خواهد رسید.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد در خصوص شهرستان‌هایی استان یزد که فاقد سالن سینما هستند، گفت: طبق رایزنی که با فرمانداری‌های شهرستان‌های فاقد سینما در استان یزد داشتیم، قرار بر این شد تا یک سالن را در اختیار ما قرار دهند و ما نسبت به تجهیز این سالن اقدامات لازم را انجام دهیم.

وی با تأکید بر اینکه ما هیچ‌گونه مشکلی برای تجهیز سالن سینمایی برای مناطق فاقد سینما نداریم، افزود: فرمانداران یا بخشداران مناطق مختلف استان یزد می‌توانند یک سالن را به ما معرفی کنند و ما درصدد تجهیز آن سالن برای یک مکان مناسب سینمایی بر خواهیم آمد./یزدرسا

روابط عمومی
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید