نمایش جزییات خبر
۲۱ شهریور ۱۳۹۹ ۰۰:۱۰

پذیرش 5 طرح از استان سیستان وبلوچستان در دبیرخانه ملی شبکه شهرهای خلاق

شبکه شهرهای خلاق به منظور شناسایی ظرفیت های فرهنگی و هنری و همچنین حمایت و مهندسی فرهنگی، از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با کمک استانداری ها، شهرداری ها، انجمن ها و موسسات فرهنگی و هنری راه اندازی می گردند که در همین راستا 5 طرح از استان سیستان و بلوچستان، مورد پذیرش دبیرخانه ملی شهرهای خلاق قرار گرفت.
پذیرش  5 طرح  از استان سیستان وبلوچستان در دبیرخانه ملی شبکه شهرهای خلاق
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاداسلامی سیستان وبلوچستان، معاون هنری وسینمایی اداره کل فرهنگ وارشاداستان گفت: شهرهای خلاق در 9رشته: هنرهای سنتی و صنایع دستی، هنرهای نمایشی، موسیقی، شعر و ادبیات، رسانه و مطبوعات، سینما، چاپ و بسته بندی، مد و لباس وهنرهای تجسمی مورد ارزیابی و بررسی قرار می گیرند.
 
نصیراحمد ملازهی افزود: پس از انتشار فراخوان در سال 98 و همچنین برگزاری دوره های آموزشی از سوی دبیرخانه ملی شهرهای خلاق تعداد 35طرح از شهرستان های استان به این دبیرخانه ارسال گردید .
 
وی ادامه داد: که نهایتا از بین طرح های ارائه شده از استان، در زمینه *موسیقی* شهرهای خاش و چابهار- در زمینه *ادبیات* شهر سرباز- در زمینه *سینما* شهر چابهار و در زمینه *چاپ و بسته بندی* شهر گلمورتی(دلگان) در مرحله اول پذیرفته شدند .
 
ملازهی خاطرنشان کرد: شهرهای پذیرفته شده عضو شبکه شهرهای خلاق کشور در همان رشته نیز قرار خواهند گرفت و با دیگر شهرهای کشور در همان رشته به تبادل فکر، ایده و اندیشه و رقابت خواهند پرداخت.
روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی سیستان وبلوچستان
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید