نمایش جزییات خبر
۱۹ شهریور ۱۳۹۹ ۱۷:۲۴

دریافت ۸۴۲ اثر در دبیرخانه جشنواره فیلم و عکس آذربایجان‌غربی

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌غربی گفت: ۸۴۲ اثر به دبیرخانه سیزدهمین جشنواره فیلم و عکس استان ارسال شده و مورد داوری قرار گرفته است.
دریافت ۸۴۲ اثر در دبیرخانه جشنواره فیلم و عکس آذربایجان‌غربی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی،حجت الاسلام والمسلمین ناصر خدایاری روز شنبه در جلسه هماهنگی اختتامیه سیزدهمین جشنواره فیلم و عکس  آذربایجان‌غربی افزود: از این تعداد، ۷۵۶ اثر عکس است که از آن نیز ۴۵۴ اثر تک عکس و ۲۷ مجموعه ۳۱۱ قطعه  از ۶۵ عکاس مرد و ۲۳ عکاس زن ارسال شده است.وی ادامه داد: عکس های ارسالی از شهرستان های ارومیه ، میاندوآب ، مهاباد، ماکو و خوی بوده است.

 مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌غربی اظهارداشت: همچنین ۸۶ فیلم به دبیرخانه جشنواره ارسال شده که از این تعداد ۵۴ فیلم داستانی، ۲۳ فیلم مستند، پنج فیلم تجربی و سه فیلم انیمیشن بوده و داوری می شود.وی افزود: فیلم های ارسالی از ۹ فیلم ساز خانم و ۴۶ فیلم ساز مرد و از شهرستان های چالدران، میاندواب، اشنویه ، چایپاره، ماکو، مهاباد و سردشت به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است.

 وی با بیان اینکه تاثیری که فیلم و عکس بر مخاطب دارد بسیار زیاد است، افزود: هر اندازه در حوزه فرهنگ سرمایه‌گذاری شود، نتایج ارزشمندی نصیب جامعه کرده و جامعه را به سمت رشد و بالندگی سوق می دهد.

 حجت الاسلام خدایاری ادامه داد: برگزاری جشنواره های فیلم و عکس و جشنواره هایی از این نوع، فرصتی برای مطلع شدن از استعدادهای استان و برنامه ریزی برای رشد آنها پدید می آورد. 

 سیزدهمین جشنواره فیلم و عکس آذربایجان‌غربی قرار بود اسفندماه سال گذشته باحضور هنرمندان و فیلم سازان استان برگزار شود ولی شیوع بیماری کرونا مانع برگزاری این جشنواره شد.

اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید