نمایش جزییات خبر
به مناسبت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبداله الحسین (علیه السلام)
۱۹ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۳۳

دومین فراخوان استانی شعر «جای پای جابر» منتشر شد

معاون فرهنگی، مطبوعات و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری از انتشار دومین فراخوان استانی شعر «جای پای جابر» به مناسبت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبداله الحسین (علیه السلام) در استان خبر داد.
دومین فراخوان استانی شعر «جای پای جابر» منتشر شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری، سید حسین نژادحسینی ضمن اعلام این خبر گفت: این فراخوان به مناسبت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبداله الحسین (علیه السلام) توسط اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و با همکاری انجمن شعر عمان سامانی منتشر شد.

وی در ادامه تبیین اهداف نهضت عاشورا و قیام امام حسین (علیه السلام)، اشاعه فرهنگ و ادبیات آیینی عاشورایی، شناسایی و تجلیل از پدید آورندگان آثار فاخر فرهنگی و ادبی مرتبط با عاشورا و ارتقای سطح کیفی اشعار آیینی و گسترش هر چه بیشتر آن را از اهداف انتشار این فراخوان عنوان کرد.

نژادحسینی در ادامه ضمن اشاره به اینکه همزمان با برگزاری عصر شعر عاشورایی، کارگاه آموزشی شعر آیینی برگزار خواهد گردید و به شرکت کنندگان گواهی شرکت در کارگاه اهدا خواهد شد گفت: این فراخوان در دو رده سنی زیر 18 سال و بالای 18 سال منتشر شده است.

معاون فرهنگی، مطبوعات و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در ادامه به شرایط شرکت در این فراخوان اشاره کرد و گفت: ارسال اثر در کلیه قالب های شعری بلامانع است، آثار ارسالی نباید در جشنواره های های دیگر شرکت کرده یا قبلا چاپ شده باشند، شرکت کننده مجاز به ارسال سه اثر می باشد، دبیرخانه مجاز به چاپ و انتشار آثار ارسالی است، درج نام، نام خانوادگی، تاریخ تولد، شماره تماس و کد ملی شرکت کننده الزامی می باشد.

وی در ادامه ضمن اشاره به اینکه در متن ارسالی باید عبارت «مربوط به فراخوان عاشورایی جای پای جابر» قید شود گفت: شرکت کنندگان می توانند سروده های خود را در تمام موضوعات مربوط به حماسه عاشورا به دبیرخانه فراخوان به آدرس شهرکرد، تقاطع فارابی و کاشانی، مجتمع فرهنگی هنری غدیر ارسال کنند.

نژادحسینی ضمن تأکید بر اینکه مهلت ارسال آثار تا 17 مهرماه 99 می باشد گفت: علاقه مندان می توانند آثار خود ا به پست الکترونیک chb.farhang@gmail.com ارسال نمایند.

علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس 33334890 داخلی 219 تماس حاصل نمایند. در ضمن از آثار برگزیده تقدیر ویژه به عمل خواهد آمد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید