نمایش جزییات خبر
۱۹ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۵۸

دیدار رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان با رئیس شورای اسلامی شهر کاشان

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان با رئیس شورای اسلامی شهر کاشان دیدار و گفتگو کرد.
دیدار رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان با رئیس شورای اسلامی شهر کاشان

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، در دیدار رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان با رئیس شورای اسلامی شهر شهرستان، مسائل فرهنگی و هنری شهر و ساختمان در حال احداث انجمن سینمای جوانان کاشان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در این نشست میثم نمکی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کاشان ضمن تاکید بر اهمیت توسعه برنامه های فرهنگی و هنری گفت: اشاعه فرهنگ و هنر و تولید برنامه های فرهنگی و هنری مستلزم مشارکت دستگاه های همسو در این حوزه است.

نمکی افزود: نگاه هنری هموراه برای جامعه ارزشمند است و ماندگاری هنرمندان در نوع زاویه نگاه به پدیده هاست و هنر فیلم و عکس از این قابلیت ممتاز برخوردار است.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان با اشاره ساختمان در حال احداث انجمن سینمای جوانان کاشان افزود: یک میلیارد و 200 میلیون ریال اعتبار از تفاهم نامه معاونت سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای ساختمان در حال احداث انجمن سینمای جوانان کاشان اختصاص یافت.

نمکی با اشاره به اینکه انجمن سینمای جوان دفتر کاشان، از مراکز درخشان آموزشی حوزه فیلمسازی کشور است، ابراز امیدواری کرد با حمایت که هرچه زودتر این ساختمان به عنوان مرکز رشدی برای علاقه‌مندان به هنر فیلم‌سازی و عکس آماده و به بهره‌برداری برسد.

علیرضا پور عسگری رئیس شورای اسلامی شهر کاشان در این نشست با اشاره به اهمیت فعالیت های فرهنگی هنری در شهرستان کاشان، توجه به زیر ساخت های فرهنگی را مورد تاکید و حمایت قرار داد.

دیدار رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان با رئیس شورای اسلامی شهر شهرستان با حضور مسئول انجمن سینمای جوانان کاشان در ساختمان شورای شهر کاشان برگزار شد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید