نمایش جزییات خبر
۱۹ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۵۸

بازدید رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان از 5 چاپخانه‌ کاشان

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان به مناسبت روز صنعت چاپ از 5 واحد چاپخانه‌ در کاشان بازدید و از مدیران این مراکز تقدیر کرد.
بازدید رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان از 5 چاپخانه‌ کاشان

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، در این بازدید ها از 5 چاپخانه افست شریف، ربانی، هلال، امیر کبیر و تک کاشان بازدید به عمل آمد و این بازدیدها با استقبال مدیران چاخانه ها مواجه شد.

میثم نمکی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان در این بازدیدها گفت: کارکردهای مختلف و تاثیرات گسترده صنعت چاپ در جامعه اهمیت خاصی به این صنعت بخشیده است.

نمکی افزود: امروزه اهمیت و جایگاه صنعت چاپ بر کسی پوشیده نیست و این صنعت در بطن خود ارتباط بسیار گسترده ای با هنر و فرهنگ دارد و این امر اهمیت آن را دو چندان می کند.

وی اضافه کرد: فعالیت تعداد 50 واحد چاپ ( دارای پروانه تاسیس، موافقت نامه اصولی و درحال دریافت مجوز) در کاشان نشانه قابلیت های این شهرستان در حوزه چاپ و نشر است.

وی ضمن تبریک روز صنعت چاپ به همه زحمت کشان و پیش کسوتان این عرصه گفت: امیداورم با پیگیری مشکلات زنجیره صنعت چاپ که یک زنجیره سود آور و پراشتغال است، در سطح شهرستان مرتفع شود.

بازدید رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان به مناسبت روز صنعت چاپ از 5 چاپخانه کاشان با حضور حسین معافی، معاون اداره فرهنگ و ارشاد و اسلامی کاشان و محمد مهدی صباغی کارشناس امور فرهنگی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان صورت گرفت.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید