نمایش جزییات خبر
۱۹ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۵۶

امضای تفاهم نامه همکاری میان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اصفهان

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان گفت:تفاهم نامه همکاری میان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اصفهان با هدف هم افزایی و استفاده از ظرفیت های طرفین به امضا رسید.
امضای تفاهم نامه همکاری میان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اصفهان

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، میثم نمکی در آئین امضای این تفاهم‌نامه با حضور فرماندار ویژه کاشان با تشریح خدمات و برنامه‌های اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان اظهار داشت: یکی از دغدغه‌های اصلی و مهم این اداره،مسائل فرهنگی و فرهنگ‌سازی گفتمان دینی و انقلابی در جامعه هدف به عنوان یکی از رسالت‌های مهم انقلاب اسلامی بوده و هست.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان با اشاره به تفاهم‌نامه همکاری با کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اصفهان، افزود: هدف از این تفاهم‌نامه استفاده از ظرفیت‌ها و امکانات طرفین برای غنی‌سازی اوقات فراغت و شناسایی و شکوفایی استعداد، خلاقیت، ذوق هنری و ادبی کودکان و نوجوانان و جهت‌بخشی آن‌ها در مسیر تحقق ارزش‌ها و هنجارهای ایرانی- اسلامی و تقویت روحیه انقلابی و رفتار اخلاقی از راه ایجاد فرصت‌های کتابخوانی و دستیابی به تجربه‌های ناب و خلاق فرهنگی، هنری، ادبی و علمی است.

نمکی با اشاره به عرصه فعالیت‌های فرهنگی بر ضرورت استفاده از ظرفیت فضای مجازی، دانشگاه‌ها، حوزه‌های علمیه و سایر نهادها و سازمان‌های فعال در عرصه فرهنگی تاکید کرد و عنوان کرد: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در این زمینه می‌تواند کمک شایانی به پیشبرد اهداف فرهنگی و هنری انجام دهد.

مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اصفهان نیز در این جلسه با بیان اینکه کانون پرورش فکری بیش از 62 نوع فعالیت آموزشی در زمینه های فرهنگی، ادبی، هنری و علمی اجرا می کند، گفت: کانون پرورش فکری ظرفیت های بسیار مطلوبی در حوزه فرهنگی و هنری دارد و هنرمندان بسیاری فعالیت خود را از بستر کانون پرورش فکری آغاز کرده اند.

سید محمد قلمکاریان ادامه داد: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آماده است تا با عضویت در شورای فرهنگ عمومی برای اجرای برنامه ها و مشارکت در طرح های این شورا فعالیت های لازم را انجام دهد.

این تفاهم نامه در فرمانداری کاشان با حضور علی اکبر مرتضایی فرماندار ویژه کاشان، سید محمد قلمکاریان مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اصفهان، میثم نمکی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان و مدیران مرکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان امضا شد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید