نمایش جزییات خبر
۱۸ شهریور ۱۳۹۹ ۱۵:۱۴

سرپرست جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لارستان منصوب شد

معاون استاندار فارس و فرماندار ویژه لارستان گفت: مسوولیت پذیری و حس مطالبه‌گری مردم و فرهیختگان این شهرستان در حوزه‌های فرهنگی بالاست از این رو ضروری است که مسوولان و متولیان امر نیز این مولفه‌ها را همواره در برنامه‌ریزی‌ها و تصمیم گیری‌های سازمانی خود لحاظ کنند.
سرپرست جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لارستان منصوب شد

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس؛ جلیل حسنی، فرماندار لارستان سه‌شنبه در آیین معارفه سرپرست جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لارستان افزود: البته مطالبه‌گری های مردم این شهرستان بحق، منطقی و همواره در مسیر و جهت‌گیری مثبت بوده است.

وی بیان داشت: در کنار برخی محدودیت‌ها، کمبودها و ضعف‌ها، یکی از شاخص‌های مثبت و ممتاز لارستان، برخورداری از نیروی انسانی کارآمد، نخبه و توانمند در عرصه‌های مختلف است.

حسنی، اهالی فرهنگ و هنر این شهرستان را سرمایه‌های ارزشمند، اثرگذار و امید بخش در مسیر توسعه و تحول این منطقه دانست و گفت: بهره‌مندی از دانش و توان این قشر فرهیخته جامعه در کنار پیگیری خواسته‌ها و مطالبات جدی آنها از رویکردهای اساسی دولت، مدیریت اجرایی استان و شهرستان بوده و خواهد بود.

وی، در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به پایان ماموریت سرپرست پیشین اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لارستان، اظهار داشت: تمدید ماموریت مجید حجتی در این نهاد، مطالبه جدی اهالی فرهنگ و هنر این شهرستان است.

حسنی، خواستار توجه جدی مسوولان و متولیان امر در استان برای تحقق این مهم و رفع مشکل قانونی برای بازگشت این نیروی بومی شد و گفت: شایسته است برای اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لارستان، نیروی دائم، توانمند، باتجربه و با اولویت بومی انتخاب شود.

غلامرضا یوسفی‌نژاد، معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس نیز گفت: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس با توجه به اهمیت شهرستان لار و همچنین هنرمندان و فرهنگ‌وران این دیار زرخیز، هویت و همیت ویژه‌ای داشته و دارد.

یوسفی‌نژاد در پاسخ به برخی انتقادات از برکنار حجتی بیان داشت: تلاش برای تمدید ماموریت رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی انجام گرفت اما به دلیل برخی مسائل اداری، کار میسر نشد.

وی ادامه داد: این اداره کل با توجه به اهمیت موضوع گزینش، نیرویی توانمند و با قابلیت‌های فرهنگی و هنری را در دستور کار داشت که نیازمند زمان است. بر همین اساس اداره کل به جهت احترام و هویت‌بخشی به اهالی فرهنگ و هنر لارستان معاون فرهنگی و مطبوعاتی خود را به عنوان سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لارستان بزرگ معرفی کرد تا بتوان در فرصتی مغتنم، گزینه‌ای با شرایط عالی برای این پست بیابد.    

در ادامه این آیین، مهدی امیدبخش، معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس، با حفظ سمت به عنوان سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لارستان معرفی شد.

امید بخش، دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد در رشته باستان شناسی است و ۲۰ سال سابقه خدمت در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس را دارد.

مجید حجتی، سرپرست پیشین اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لارستان، به صورت موقت به آموزش و پرورش بازگشته و در شهرستان استهبان فارس مشغول تدریس شده است.

پایگاه اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس
اشتراک در
کلیدواژه ها: سرپرست جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لارستان منصوب شد
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید