نمایش جزییات خبر
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری در معیت اقبال عباسی استاندار چهارمحال و بختیاری در بازدید از دفتر خبرگزاری تسنیم شهرکرد:
۱۸ شهریور ۱۳۹۹ ۱۸:۲۸

اصحاب رسانه استان چهارمحال و بختیاری فرصت‌سوزی نمی‌کنند و همواره سعی در اعتلای استان در جهات مختلف دارند.

ابراهیم شریفی مدیرکل فرهنگ ارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری در معیت اقبال عباسی استاندار چهارمحال و بختیاری در بازدید از دفتر خبرگزاری تسنیم شهرکرد ، رسانه‌های‌استان را فعال و پویا دانست و گفت: اصحاب رسانه استان فرصت‌سوزی نمی‌کنند و همواره سعی در اعتلای استان در جهات مختلف دارند.
اصحاب رسانه استان چهارمحال و بختیاری فرصت‌سوزی نمی‌کنند و همواره سعی در اعتلای استان در جهات مختلف دارند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و لارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری ، ظهر امروز( 18 شهریور )اقبال عباسی استاندار چهارمحال و بختیاری،ابراهیم شریفی  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری، معاون فرهنگی و رسانه اداره کل و مدیرکل روابط عمومی استانداری استان   با مجموعه خبرگزاری تسنیم چهارمحال و بختیاری در شهرکرد  دیدار و گفت‌وگو کردند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه رسانه‌ها در خط مقدم بحران کرونا حضور دارند گفت: انعکاس خدمات چشم‌گیر کادر درمان مقابله با کرونا بدون حضور اصحاب رسانه میسر نبود و اصحاب رسانه استان فرصت‌سوزی نمی‌کنند و همواره سعی در اعتلای استان در جهات مختلف دارند.

در این نشست، مدیر و خبرنگاران خبرگزاری تسنیم به بیان مشکلات استانی و شهرستانی پرداختند. در پایان جلسه نیز استاندار چهارمحال و بختیاری پس از پاسخگویی به سئولات چند تن از خبرنگاران تسنیم  از مدیر و خبرنگاران این مجموعه تجلیل به عمل آورد.

 تسنیم

 

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید