نمایش جزییات خبر
معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس:
۱۸ شهریور ۱۳۹۹ ۱۵:۲۲

سامانه جامع چاپ، بستری برای آسان‌سازی مراحل صدور مجوز چاپ

از ابتدای سال 1396 در سامانه جامع چاپ، 4 پروانه تأسیس در رسته چاپ افست، 1 پروانه تأسیس در رسته چاپ و جعبه¬سازی و 29 پروانه تأسیس در رسته چاپ دیجیتال می‌باشد. همچنین در شش ماهه نخست سال جاری 7 پروانه تأسیس چاپ برای متقاضیان صادر شده است.
معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس: سامانه جامع چاپ، بستری برای آسان‌سازی مراحل صدور مجوز چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس؛ مهدی امیدبخش، معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس گفت: در راستای اجرایی کردن طرح دولت الکترونیک و همچنین تکریم ارباب رجوع، کاهش هزینه‌ و زمان، تسهیل و تسریع خدمات مورد نیاز چاپخانه‌ها و واحدهای وابسته استان فارس، از ابتدای راه‌اندازی و عملیاتی شدن سامانه جامع چاپ در استان فارس از سال 1396 تا کنون بیش از 34 پروانه تأسیس (بهره‌برداری) چاپ صادر شده است.

وی ادامه داد: از ابتدای سال 1396 در سامانه جامع چاپ، 4 پروانه تأسیس در رسته چاپ افست، 1 پروانه تأسیس در رسته چاپ و جعبه¬سازی و 29 پروانه تأسیس در رسته چاپ دیجیتال میباشد. همچنین در شش ماهه نخست سال جاری 7 پروانه تأسیس چاپ برای متقاضیان صادر شده است.

گفتنی است 104 متقاضی دریافت مجوز در سامانه جامع چاپ ثبت نام نموده و در حال پیگیری الکترونیکی درخواست خود میباشند. پایگاه اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس
اشتراک در
کلیدواژه ها: معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس: سامانه جامع چاپ، بستری برای آسان‌سازی مراحل صدور مجوز چاپ
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید