نمایش جزییات خبر
۱۸ شهریور ۱۳۹۹ ۱۴:۴۰

راه‌اندازی سامانه LMS قرآن و عترت فرهنگ و ارشاد اسلامی

در راستای حمایت از مؤسسات فرهنگی قرآن و عترت دارای مجوز از فرهنگ و ارشاد اسلامی 60 میلیون ریال این مبلغ را معاونت قرآن و عترت پرداخت خواهد کرد و این مؤسسات تنها با پرداخت 30 میلیون ریال می‌توانند از این سامانه بهره گیرند.
راه‌اندازی سامانه LMS قرآن و عترت فرهنگ و ارشاد اسلامی

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس؛ احمدرضا نداف، مدیرگروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس با بیان این که سامانهLMS  معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی کشور راه‌اندازی شده است، گفت: در راستای رشد و گسترش آموزش قرآن کریم و حمایت از مؤسسات فرهنگی قرآن و عترت این زیرساخت الکترونیکی راه‌اندازی شد تا دسترسی و آسانی بیشتری برای مؤسسات و فعالیت‌های قرآنی صورت گیرد.

نداف بیان داشت: در راستای گسترش آموزش‌های الکترونیکی و بهره‌برداری مؤسسات و فعالان قرآنی از سامانه lms  که هزینه آن با تخفیف ویژه برای یک سال 90 میلیون ریال می‌باشد.

وی افزود: در راستای حمایت از مؤسسات فرهنگی قرآن و عترت دارای مجوز از فرهنگ و ارشاد اسلامی 60 میلیون ریال این مبلغ را معاونت قرآن و عترت پرداخت خواهد کرد و این مؤسسات تنها با پرداخت 30 میلیون ریال می‌توانند از این سامانه بهره گیرند.

مدیرگروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس ادامه داد: با توجه به این که برش هر استان برای بهره‌گیری از سامانه اعلام شده است، خواهشمندیم تا مؤسسات خواهان بهره‌گیری از این سامانه، درخواست کتبی خود را به کارگروه قرآن و عترت این اداره کل ارسال نمایند.

شرایط مؤسسات فرهنگی قرآن و عترت متقاضی سامانه LMS:

1-داشتن پروانه فعالیت دارای اعتباراز معاونت قرآن و عترت

2-برخورداری مؤسسه از نیروی انسانی با دانش فناوری اطلاعات

3-برخورداری مؤسسه از امکانات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری مورد نیاز برای استفاده قرآن‌آموزان مؤسسه

4-توانایی آفرینش درون‌مایه‌های الکترونیکی توسط مربیان با کارکردهای آموزشی در فضای مجازی

پایگاه اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس
اشتراک در
کلیدواژه ها: راه‌اندازی سامانه LMS قرآن و عترت فرهنگ و ارشاد اسلامی
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید