نمایش جزییات خبر
۱۸ شهریور ۱۳۹۹ ۱۳:۳۵

دیدار رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان با رئیس اداره تعاون و کار و رفاه اجتماعی نجف آباد

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان همزمان با ششمین روز از هفته تعاون با رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی نجف آباد دیدار و گفت و گو کرد.
دیدار رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان با رئیس اداره تعاون و کار و رفاه اجتماعی نجف آباد

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، سید حسن لوح موسوی به همراه معاون و کارشناس مشاغل اداره با حضور در دفتر رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان با وی دیدار و گفتگو کرد.

سید حسن لوح موسوی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نجف آباد در این دیدار ضمن تبریک فرارسیدن هفته تعاون و قدردانی از رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان در راستای اهتمام به وضعیت اشتغال شهرستان و با اشاره به تنوع و گوناگونی فعالیت های فرهنگ و ارشاد اسلامی از یک طرف و شیوع بیماری منحوس کرونا از سوی دیگر و شرایط اقتصادی کشور که بحرانی را بر راه مشاغل ایجاد کرده ؛ خواستار همراهی و همکاری اداره تعاون، کار ورفاه اجتماعی شد.

وی اظهار امیدواری کرد با توسعه و ترویج فرهنگ تعاون بتوانیم گام های موثری را در جهت شکوفایی و نو آوری اقتصادی شهرستان برداریم.

محمد مغزی رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان نیز در این دیدار ضمن قدرشناسی از حضور رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نجف آباد ؛ اظهار امیدواری کرد با شناسایی ظرفیت های اقتصادی و اشتغال پایدار و با همکاری یکدیگر بستر رشد و فعلیت این ظرفیت‌ها را در شهرستان فراهم نماییم.

گفتنی است این دیدار که روز سه شنبه 18 شهریور ماه انجام شد از محمد مغزی رئیس اداره کار و رفاه اجتماعی با اهدای یک جلد کلام الله مجید قدردانی شد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید