نمایش جزییات خبر
۱۸ شهریور ۱۳۹۹ ۱۳:۳۳

برگزاری سومین جلسه ستاد اجرایی یادواره شهیده زینب کمایی در شاهین شهر

سومین جلسه ستاد اجرایی یادواره شهیده زینب کمایی با حضور اعضاء در سالن اجتماعات سازمان فرهنگی شهرداری برگزار شد.
برگزاری سومین جلسه ستاد اجرایی یادواره شهیده زینب کمایی در شاهین شهر
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه و دبیر ستاد اجرایی یادواره شهیده زینب کمایی ضمن خوش آمدگویی به اعضاء جلسه وعرض تسلیت ایام محرم به مرور مصوبات جلسه قبل پرداخت و در راستای اجرای مصوبات قبلی از اعضای جلسه توضیح خواست.

در ادامه سرهنگ میرزائی و شفیعی از ناحیه مقاومت بسیج درخصوص تشکیل کمیته های اجرایی و وظایف آنها پرداخت که در پی این جلسه کمیته های اجرایی مصوب شد هر کدام از کمیته‌های تولید و تایید محتوا، ایمنی و اقدامات تامینی، فرهنگی، اطلاع رسانی و اجرای مراسم، مالی و پشتیبانی بر عهده چند دستگاه و ارگان مرتبط قرار گیرد.

از مصوبات دیگر این جلسه دعوت از مسئولین لشکری و کشوری، استانی و شهرستانی و ادارات، پیگیری و فراهم نمودن مقدمات لازم جهت نصب تندیس در تاریخ تعیین شده، فضاسازی دور میدان ونصب دست نوشته، گوشه هایی از زندگی نامه و وصیت نامه شهیده در میدان، اطلاع رسانی به اصحاب رسانه و خبر شهرستان و فعالان فضای مجازی می‌باشد.

در خبر دیگر از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه، فرامرز رادمنش رئیس اداره به همراه محمودی مسئول روابط عمومی و مطبوعات از دفتر پایگاه خبری صدای جویا بازدید کردند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه ضمن قدردانی از فعالیت های مدیر مسئول پایگاه خبری صدای جویا، درخصوص نحوه انتقاد از مسئولین و بیان رسانه ای مشکلات فرهنگی و اجتماعی توضیحاتی ارائه داد.

رادمنش در ادامه به تسهیلات بیمه خبرنگاران اشاره کرد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید