نمایش جزییات خبر
در احکامی جداگانه از سوی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی؛
۱۸ شهریور ۱۳۹۹ ۱۳:۰۳

دبیران علمی کتاب سال و جایزه جهانی جمهوری اسلامی ایران منصوب شدند

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در احکامی جداگانه دبیران علمی کتاب سال و جایزه جهانی کتاب سال جمهوری اسلامی ایران را منصوب کرد.
دبیران علمی کتاب سال و جایزه جهانی جمهوری اسلامی ایران منصوب شدند

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سید عباس صالحی در حکمی حجت الاسلام  محمدعلی مهدوی راد را به ‌عنوان دبیر علمی سی‌وهشتمین دوره جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران منصوب کرد.

در این حکم آمده است: «نظر به مراتب علمی و تجربه‌ ارزشمند جناب‌عالی در حوزه‌های کتاب، فرهنگ و پژوهش، به موجب این حکم به عنوان "دبیر علمی سی و هشتمین دوره جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران" منصوب می‌شوید.

امیدوارم با استعانت از خداوند متعال و بهره‌مندی از همفکری و همکاری اندیشمندان و صاحب‌نظران حوزه نشر و اهالی‌قلم در گسترش دانایی و اعتلای علم و فرهنگ در ایران اسلامی، موفق و موید باشید.»

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی همچنین در حکمی احمدعلی حیدری را به ‌عنوان دبیر علمی بیست‌وهشتمین دوره جایزه جهانی کتاب سال جمهوری اسلامی ایران منصوب کرد.

درحکم وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی خطاب به حیدری نیز آمده است: «نظر به تخصص و تجربه ارزشمند جناب‌عالی در حوزه‌های علمی و پژوهشی، به موجب این حکم به عنوان "دبیر علمی بیست و هشتمین دوره جایزه جهانی کتاب سال جمهوری اسلامی ایران" منصوب می‌شوید.

وی در این حکم ابراز امیدواری کرده است تا دبیر علمی بیست‌وهشتمین دوره جایزه جهانی کتاب سال جمهوری اسلامی ایران با توکل به خداوند متعال و بهره‌مندی از همفکری و همکاری اندیشمندان و  صاحب نظران، این جایزه ارزشمند و معتبر که نقش مهمی در توسعه دیپلماسی فرهنگی دارد، بیش از گذشته موجب رشد و تعالی جامعه مطالعات جهانی حوزه اسلام و ایران شود.»

اشتراک در
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید