نمایش جزییات خبر
حجت الاسلام معتمدی تاکید کرد؛
۱۷ شهریور ۱۳۹۹ ۱۹:۵۷

لزوم تلاش برای حفظ تاریخ و ادبیات اصفهان

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بر لزوم حفظ تاریخ و ادبیات کشور و اصفهان تاکید کرد و گفت: استاد شهیر از پیشکسوتان فرهنگ و ادبیات اصفهان و کشور هستند و ما به این داشته‌ها افتخار می‌کنیم.
لزوم تلاش برای حفظ تاریخ و ادبیات اصفهان
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین رمضانعلی معتمدی در دیدار با استاد هادوی با ابراز خرسندی از این دیدار گفت: نشست و گفتگو با بزرگان ادبیات باعث خرسندی بوده و این قبیل دیدارها روحیه انسان را دو چندان می‌کند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با بیان اینکه استاد شهیر از پیشکسوتان فرهنگ و ادبیات اصفهان و کشور هستند و ما به این داشته‌ها افتخار می‌کنیم، افزود: شما علاوه بر کار ارزشمند معلمی، در حوزه شعر و ادبیات تلاش‌های مهمی داشتید که این نشان از لطف حضرت حق بوده که به مسیر زندگی شما چنین جهتی داده است.

وی با اشاره به گنجینه کتاب و نسخ خطی استاد هادوی بر لزوم حفظ تاریخ و ادبیات کشور و اصفهان تاکید و خاطرنشان کرد: آیندگان از گنجینه موجود در اینجا بهره می‌برند و اینکه کسی سرمایه مادی خود را برای حفظ این مجموعه گذاشته نشان از عمق علاقه او به ادبیات، فرهنگ و هنر کشور دارد و ما نیز امیدواریم تلاش‌های شما مشمول عنایات باریتعالی قرار گیرد.

استاد مصطفی هادوی(شهیر اصفهانی) شاعر، نویسنده و پژوهشگر اصفهانی نیز در این دیدار به بیان توضیحاتی پیرامون روند فعالیت‌های فرهنگی خود پرداخت و گفت: اساس فرهنگ، تعالی، ادب و هنر هر جامعه‌ای ادبیات آن جامعه است و ما تلاش ‌می‌کنیم تا تاریخ فرهنگ و ادبیات کشور محفوظ بماند.

خاطرنشان می‌شود، دیدار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با استاد هادوی 17 شهریور انجام شد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید