نمایش جزییات خبر
۱۷ شهریور ۱۳۹۹ ۱۴:۰۰

مصاحبه رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شاهین شهر درباره تندیس شهیده زینب کمایی در شهرستان

در راستای نصب تندیس شهیده زینب کمایی در هفته دفاع مقدس در شاهین شهر، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مصاحبه‌ای در این خصوص انجام داد.
مصاحبه رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شاهین شهر درباره تندیس شهیده زینب کمایی در شهرستان

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، در راستای نصب تندیس شهیده زینب کمایی در هفته دفاع مقدس در شاهین شهر، فرامرز رادمنش رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مصاحبه‌ای در این خصوص انجام داد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان در این گفتگو با اشاره به اینکه فرایند ساخت و نصب تندیس شهیده زینب کمایی از مصوبات شورای فرهنگ عمومی است اظهار داشت: با این حرکت فرهنگی پوسته دیده نشده شاهین شهر در امر حجاب و عفاف را در استان، کشور و حتی خارج از کشور نشان خواهیم داد.

فرامرز رادمنش در ادامه گفت: حجاب به عنوان ارزش شناخته شده است و در این راستا در جهت ترویج و توصیه انبیاء الهی اهتمام داریم و به فرمایش امام جمعه شاهین شهر، دیری نخواهد پایید که شهر شاهین شهر به عنوان شهر عفاف و حجاب معرفی می شود.

خاطر نشان می گردد شهیده زینب (میترا) کمایی 14ساله درسال 1360در شاهین شهر اصفهان به دست منافقان ترور و بعنوان شهید شاخص دانش آموزی معرفی شد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید