نمایش جزییات خبر
با دستور دادستان مرکز استان:
۱۷ شهریور ۱۳۹۹ ۱۳:۵۸

تشکیل کارگروه نظارت و رصد فضای مجازی استان

کارگروه نظارت و رصد فضای مجازی با دستور مستقیم دادستان مرکز استان تشکیل شد.
تشکیل کارگروه نظارت و رصد فضای مجازی استان
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، نخستین جلسه رسمی کارگروه نظارت و رصد فضای مجازی استان ، صبح امروز ۱۷ شهریور با ریاست کریمی دادستان مرکز استان، عباس زارع مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی، اداره کل اطلاعات، سپاه کربلا، رییس پلیس فتا،  صدا و سیما،  سازمان بسیج رسانه در دادستانی ساری  شروع به کار کرد.
 
کریمی دادستان مرکز استان در این جلسه با اشاره به دغدغه‌های موجود در خصوص فضای مجازی و تبعات مطالب و محتوایی که در آن تولید می‌شود گفت: انتشار مطالب برهم زننده اذهان عمومی، شبهه‌ها، شایعات و ... با نظارت جدی این کارگروه مورد  بررسی قرار خواهند گرفت.
 
وی گفت: بستر فضای مجازی می‌تواند در گسترش فضایل اخلاقی، انسانیت، مسایل دینی و معنوی، علمی و انتشار محتواهای سازنده و اثرگذار در توسعه جامعه کمک خوبی باشد و فعالان این عرصه باید مورد حمایت جدی و تشویق قرار گیرند.
 
عباس زارع مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران که دبیری این کارگروه را نیز برعهده دارد گفت: برای جلوگیری از بروز وقایع تلخ در فضای مجازی لازم دیدیم تا با تشکیل این کارگروه، فضای مجازی را رصد نموده و جلوی هرگونه تخلف را بگیریم.
 
زارع همچنین با اشاره به تکنولوژی روز دنیا در امر ارتباطات، اذعان داشت: با توجه به پیشرفت‌های فضای مجازی ، ما نیز با گروهی کارآمد و خبره به رصد فضای مجازی استان پرداخته و هر ۱۰ روز جلسه کارگروه رصد برگزار می گردد.
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید