نمایش جزییات خبر
۱۷ شهریور ۱۳۹۹ ۱۰:۰۹

ارسال 65 اثر به بخش فیلمسازان بسیجی جشنواره مقاومت در گیلان

معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان گفت: 65 اثر در بخش فیلمسازان بسیجی شانزدهمین جشنواره فیلم مقاومت در این استان ارسال شده است.
ارسال 65 اثر به بخش فیلمسازان بسیجی جشنواره مقاومت در گیلان

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، سید امیر مصباح با بیان اینکه امسال شانزدهمین جشنواره ملی فیلم مقاومت در 15 محور برگزار می‌شود، گفت: ولایت فقیه، شهدای انقلاب، اهداف و آرمان‌های انقلاب، ایران مقتدر، تمدن نوین اسلامی، فرهنگ بسیجی، نقش جوانان و زنان در انقلاب و جنگ نرم در فضای مجازی از جمله محورهای این دوره از جشنواره است.

وی به بخش فیلمسازان بسیجی در این جشنواره اشاره و با بیان اینکه این بخش در دو سطح ملی و استانی برگزار می شود، افزود: انتخاب استانی بخش «فیلمسازان بسیجی» این جشنواره به صورت جداگانه در استان‌ها برگزار شده و دبیرخانه آن نیز بر عهده بسیج هنرمندان هر استان است.

مصباح با اشاره به پایان مهلت ارسال آثار برای شرکت در سه بخش «مدافعان سلامت»، «فیلمسازان بسیجی» و «جشنواره جشنواره‌ها»، تصریح کرد: 65 اثر از فیلمسازان بسیجی گیلان در شش رشته فیلم داستانی بلند، فیلم داستانی کوتاه، فیلمنامه، مستند، نماهنگ و پویانمایی به دبیرخانه این جشنواره در رشت ارسال شده است.

وی با بیان اینکه «سوره خوشیاران»، «فرهاد پورسعیدی» و «نواب محمودی» داوران بخش استانی این جشنواره در گیلان هستند، اضافه کرد: اختتامیه بخش استانی این جشنواره همزمان با هفته دفاع مقدس، روز پنجشنبه (3 مهر) با رعایت دستورالعمل های بهداشتی در تالار مرکزی رشت برگزار خواهد شد.

اشتراک در
کلیدواژه ها: معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان گفت: 65 اثر در بخش فیلمسازان بسیجی شانزدهمین جشنواره فیلم مقاومت در این استان ارسال شده است.
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید