نمایش جزییات خبر
۱۷ شهریور ۱۳۹۹ ۰۹:۰۲

یکهزار خانواده نیازمند در خراسان شمالی از بسته های همدلی اهالی مسجد بهره‌مند شدند

چهارمین مرحله توزیع بسته های معیشتی با مشارکت کانون های مساجد خراسان شمالی بین خانواده های نیازمند در سراسر این استان آغاز شد.
یکهزار خانواده نیازمند در خراسان شمالی از بسته های همدلی اهالی مسجد بهره‌مند شدند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان شمالی به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فهما استان؛هاشم شیرازیان، مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان شمالی از توزیع  یک هزار بسته گوشت نذری میان خانواده های نیازمند خبر دادو گفت: این بسته های همدلانه با حمایت موسسه حضرت خدیجه  (سلام الله علیها) شهر قم و برنامه تلویزیونی سمت  خدا و همکاری کانون های فهمای استان انجام شد.
وی افزود: بر این اساس با همکاری رابطان کانون ها در شهرستان های استان خانواده های نیازمند شناسایی و این بسته های نذری در اختیارشان قرار می گیرد.
وی اضافه کرد: در حال حاضر بسته ها در اختیار کانون های شهرستانی قرار گرفته تا بین نیازمندان در نقاط مختلف  توزیع شود.
شیرازیان، با عنوان اینکه  پیش از این نیز در طی سه مرحله بسته های همدلانه با هدف کمک های مومنانه در بین خانواده های نیازمند استان توزیع شده، افزود: دو مرحله از آن به صورت ارسال اعتبار نقدی و خرید گوسفند و ذبح آن توسط کانون های استان و یک مرحله نیز توزیع گوشت بسته بندی شده بود.
وی اضافه کرد: مراحل قبلی پیش از این در ایام نوروز، ایام نیمه شعبان و میلاد حضرت مهدی (عجل الله تعالی فرج الشریف) و نیز به مناسبت ایام ماه مبارک رمضان  در استان اجرا شده و بسته های گوشت نذری بین نیازمندان توزیع شد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان شمالی
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید