نمایش جزییات خبر
۱۷ شهریور ۱۳۹۹ ۱۴:۰۴

دیدار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در دیدار با بانکی‌پور نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی ضرورت هم‌افزایی بین دستگاه‌های اجرایی استان را مورد تاکید قرار داد.
دیدار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین رمضانعلی معتمدی در دیدار با نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به کارکردها و فعالیت‌های شورای فرهنگ عمومی استان اصفهان گفت: بنا به سرفصل‌های ابلاغی از سوی دبیرخانه شورای فرهنگ عمومی کشور، موضوعات مطروحه در شورای فرهنگ عمومی استان بازه بسیار متنوعی داشته و ما بر اساس نیازهای استان، موضوعات را انتخاب و آنها را در صحن شورا مطرح می‌کنیم.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان بر ضرورت توجه به پیوست فرهنگی و پیوست رسانه‌ای در اجرای پروژه‌های استان تاکید و در ادامه پیرامون سند 5 ساله فرهنگ و هنر استان و همچنین لزوم برگزاری دوره سواد رسانه‌ای و نیز سایردوره‌های فرهنگی ویژه مدیران توضیحاتی ارائه نمود.

وی با بیان اینکه بدون شک انجام کارهای ایجابی و فرهنگی در پیشگیری از وقوع جرم بسیار موثر بوده و در این خصوص بهره‌گیری از ظرفیت مساجد نکته مهمی است که نباید مغفول بماند، خاطرنشان کرد: بر اساس اصل 44 قانون اساسی، کارها و فعالیت‌های فرهنگی لازم است به بخش خصوصی واگذار شود و دولت نیز نقش تولی گری دارد و نه تصدی گری.

حجت الاسلام معتمدی همچنین ضرورت هم‌افزایی بین دستگاه‌های اجرایی استان را مورد تاکید قرار داد و خاطرنشان کرد: تلاش داریم از ظرفیت شوراهایی نظیر شورای اطلاع رسانی، شورای فرهنگ عمومی و نیز ظرفیت نمایندگان اصفهان در مجلس شورای اسلامی برای هم‌افزایی بین مجموعه‌های فرهنگی در استان بهره ببریم.

امیرحسین بانکی پور نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی نیز در این دیدار با تاکید بر شناسایی و بهره‌مندی از ظرفیت‌های فرهنگی مردمی در پیشبرد ماموریت‌های فرهنگی استان گفت: تشکیل هیات‌های اندیشه ورز پیرامون ماموریت‌های اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در راستای شناسایی، اولویت بندی و حل شبکه مسائل نکته مهمی بوده که لازم است مدنظر قرار گیرد.

خاطرنشان می‌شود، دیدار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با بانکی‌پور نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی 15 شهریور در دفتر این نماینده انجام شد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید