نمایش جزییات خبر
۱۶ شهریور ۱۳۹۹ ۱۰:۴۳

نگرانی دشمن از انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جوان

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان، با بیان اینکه باید سیره و منش شهدا به نسل جوان و نوجوان منتقل شود، گفت: دشمن نگران ترویج این فرهنگ هستند.
نگرانی دشمن از انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جوان

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان، «احمد حسین فتایی» در گفت وگو با ستاد ارتباطات رسانه ای (فهما)،با بیان اینکه طرح سه‌شنبه‌های تکریم گامی مهم برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهیدان است، اظهار کرد: دشمنان از انتقال و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در بین نسل جوان و نوجوان واهمه دارند.

 مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان با بیان اینکه نهادینه سازی فرهنگ ایثار و شهادت، سدی محکم در برابر توطئه های دشمنان ایجاد می کند، بیان کرد: زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای عزیز، تکریم خانواده های معظم شهدا به عنوان اسوه های ایثار، صبر و مقاومت و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت مهم ترین هدف طرح سه شنبه های تکریم است.

 وی با بیان اینکه امنیت، رشد و توسعه امروز دستاورد خون پاک شهیدان است، افزود: مادران شهدا با درس گرفتن از مکتب دین و تربیت صحیح فرزندان خود، اسوه های برای خانواده ها در تربیت صحیح فرزندان هستند.

 وی خاطرنشان کرد: طرح سه شنبه های تکریم از برنامه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و ستاد کانون های مساجد کشور است که به صورت کشوری برگزار و هر هفته به یک خانواده شهید سرکشی می‌شود.

فهما لرستان
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید