نمایش جزییات خبر
معاون فرهنگی، مطبوعات و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری:
۱۶ شهریور ۱۳۹۹ ۱۰:۳۷

فروش تقریبی 3 میلیارد ریال کتاب در طرح تابستانه کتاب استان

معاون فرهنگی، مطبوعات و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری از فروش تقریبی 3 میلیارد ریال کتاب در طرح تابستانه کتاب استان خبر داد.
فروش تقریبی 3 میلیارد ریال کتاب در طرح تابستانه کتاب استان

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری، سید حسین نژادحسینی ضمن اعلام این خبر افزود: طرح تابستانه کتاب 99 از روز شنبه ١٨ مردادماه مصادف با عید سعید غدیر خم همزمان با سراسر کشور در استان آغاز و تا 30 مردادماه 99 ادامه داشت.

وی در ادامه گفت: در این طرح تعداد 10103 عنوان کتاب به مبلغ 2.944.605.400 ریال در 3 کتابفروشی عضو طرح استان به فروش رفت.

نژادحسینی در ادامه ضمن اشاره به اینکه تعداد 2 کتابفروشی در مرکز استان و 1 کتابفروشی در شهرستان لردگان در این طرح شرکت نمودند گفت: پاتوق کتاب، دنیای کتاب و گنج کتابفروشی های عضو طرح تابستانه کتاب در استان بودند.

وی در ادامه ضمن اشاره به اینکه کتاب‌های عمومی، دانشگاهی و کودک و نوجوان از کتب ارائه شده در این طرح بودند گفت: سقف مجاز خرید برای هر خریدار 150 هزار تومان و سقف یارانه خرید برای هر خریدار 30 هزار تومان بود.

معاون فرهنگی، مطبوعات و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری در خاتمه گفت: هر ساله با همکاری خانه کتاب معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، طرح‌های عیدانه، تابستانه و پاییزه کتاب به منظور اشاعه فرهنگ کتاب و کتابخوانی توسط اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در استان اجرا می‌شود.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید