نمایش جزییات خبر
۱۵ شهریور ۱۳۹۹ ۲۰:۴۷

ظرفیت فرهنگی نمایندگان استان اصفهان در مجلس شورای اسلامی فرصت مغتنمی است

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان ظرفیت نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی را با توجه به صبغه فرهنگی آنها بسیار مغتنم برشمرد.
ظرفیت فرهنگی نمایندگان استان اصفهان در مجلس شورای اسلامی فرصت مغتنمی است

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین رمضانعلی معتمدی در دیدار با نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی در خصوص سند 5 ساله فرهنگ و هنر استان و همچنین کارگروه‌های 7 گانه ذیل شورای فرهنگ عمومی استان توضیحاتی ارائه نمود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با تاکید بر ضرورت هم‌افزایی بین دستگاه‌های اجرایی استان خاطرنشان کرد: هم‌دلی و هم‌افزایی یک ضرورت اجتناب ناپذیر بوده که لازم است در برنامه ریزی‌های کوتاه و بلند مدت استان آن را مدنظر قرار دهیم.

وی ظرفیت نمایندگان استان اصفهان در مجلس شورای اسلامی را با توجه به صبغه فرهنگی آنها بسیار مغتنم برشمرد و تصریح کرد: ظرفیت فرهنگی و توان تقنینی نمایندگان استان اصفهان در مجلس شورای اسلامی فرصت مغتنمی برای تعالی و ارتقای فرهنگ و هنر اصفهان است.

عباس مقتدایی نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حضور مدیرکل جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی استان نوید بخش آینده‌ای با برنامه برای فرهنگ و هنر اصفهان است، گفت: تجربه طولانی مدت حجت الاسلام معتمدی می‌تواند نا بسامانی‌های گذشته را برطرف نماید و ما نیز بر مبنای تعامل و همکاری به دنبال پیشبرد اهداف فرهنگی اصفهان هستیم.

خاطرنشان می‌شود، دیدار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با مقتدایی نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی 15 شهریور در دفتر این نماینده انجام شد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید