نمایش جزییات خبر
۱۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۳۴

برگزاری جلسه کمیته فرهنگی هنری یادواره 400 شهید شهرستان ابهر

کمیته فرهنگی یادواره 400 شهید شهرستان ابهر با مسئولیت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ابهر با حضور مسئولین برخی کمیته ها و سایر اعضا دراتاق جلسات این اداره برگزار گردید.
برگزاری جلسه کمیته فرهنگی هنری یادواره 400 شهید شهرستان ابهر

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ابهر، اولین جلسه کمیته فرهنگی یادواره 400 شهید شهرستان ابهر در راستای هم اندیشی و ارائه پیشنهادات و برنامه های مرتبط با کمیته در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ابهر برگزار شد. در ابتدا بعد از تلاوتی چند از آیات قرآن مجید توسط حجت الاسلام والمسلمین محسن عطوفی، صادقی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ابهر و مسئول کمیته فرهنگی یادواره 400 شهید شهرستان ابهر، ضمن خوشامدگویی و تسلیت ایام سوگواری اباعبدالله الحسین (ع) دستور جلسه را بر اساس اهداف یادواره قرائت نمود و در خصوص نقش شهدا در جامعه اسلامی گفت: شهدا در بیداری جامعه اسلامی و حماسه آفرینی نقش به سزایی داشته و رشادت ها، ایثار و از خودگذشتگی آنها موجب آرامش و آسایش امروز در جامعه است و برگزاری یادواره شهدای شهرستان نقش مؤثری در روشنگری، بصیرت افزایی و آشنایی جوانان و نوجوانان با افکار شهدا دارد.

صادقی افزود: کمیته فرهنگی با هم افزایی و هم اندیشی سایر کمیته ها و با استفاده از ظرفیت انجمن های فرهنگی و هنری، اصحاب قلم و رسانه، همچنین شخصیت های فرهنگی، هنری و دینی برنامه های ویژه و شاخصی را در سطح شهرستان برگزار خواهد کرد.

در ادامه جناب سرهنگ آقامیرزایی دبیر کمیته فرهنگی نیز در جهت عملیاتی نمودن و تسریع در روند اجرایی شدن برنامه های فرهنگی و هنری یادواره، به تشریح وظایف و اهداف اجرایی و نظارتی کمیته پرداخت و در ادامه اعضای جلسه نیز پیشنهادات و برنامه های پیش بینی شده خود را که در راستای اهداف و شرح وظایف نظارتی کمیته فرهنگی می باشد بیان نمودند.

در پایان آخرین کتاب منتشر شده عبدالمجید اکبری، نویسنده ابهری با نام هفت ققنوس مهاجر که خاطرات شهدای دانش آموز شهرستان را به نگارش درآورده به کلیه مهمانان جلسه اهدا شد.

 

اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید