نمایش جزییات خبر
۱۵ شهریور ۱۳۹۹ ۲۰:۴۷

تشکیل 7 کارگروه‌ تخصصی ذیل شورای فرهنگ عمومی استان اصفهان

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان از تشکیل 7 کارگروه‌ تخصصی ذیل شورای فرهنگ عمومی استان خبر داد.
تشکیل 7 کارگروه‌ تخصصی ذیل شورای فرهنگ عمومی استان اصفهان

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین رمضانعلی معتمدی در شورای هم‌اندیشی شورای فرهنگ عمومی استان اصفهان با تسلیت ایام محرم با بیان اینکه شورای فرهنگ عمومی در واقع پارلمان فرهنگی هر استان است، گفت: آیین نامه و فعالیت‌های 7 کارگروه‌ تخصصی شورای فرهنگ عمومی و فعالیت آن توسط دبیران تنظیم و به تائید کلی رئیس شورای فرهنگ عمومی استان رسید.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان خاطرنشان کرد: کارگروه‌های شورای فرهنگ عمومی استان شامل دین، امور قرآن و عترت، مساجد با دبیری اداره کل اوقاف و امور خیریه، اجتماعی، سلامت و خانواده به دبیری اداره کل امور اجتماعی استانداری، گفتمان انقلاب اسلامی به دبیری سپاه استان، اوقات فراغت و تفریح به دبیری اداره کل ورزش و جوانان، میراث فرهنگی، گردشگری و محیط زیست به دبیری اداره کل میراث و گردشگری استان است.

دبیر شورای فرهنگ عمومی استان اصفهان افزود: همچنین کارگروه رسانه و فضای مجازی به دبیری صدا و سیمای مرکز استان و فرهنگی هنری به دبیری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان است.

وی با بیان اینکه نیاز پژوهشی هر کارگروه در خود آن کارگروه انجام و جلسات آن نیز با حضور مدیرکل مجموعه و اعضا برگزار شود، تصریح کرد: رصد و بررسی فعالیت‌ها و برنامه‌های هر کدام از کارگروه‌ها توسط رصدخانه شورای فرهنگ عمومی استان هر 3 ماه یکبار انجام می‌شود.

در این جلسه همچنین سایر اعضا به بیان نقطه نظرات و دیدگاه‌های خود پیرامون موضوع جلسه پرداختند و مقرر شد مباحثی در هر کارگروه انتخاب و مطرح شود و در خصوص آنها تصمیم سازی و تصمیم گیری شده و بنا به ضرورت در جلسه شورای فرهنگ عمومی استان مطرح و پیرامون آن مصوبات و تصمیم گیری نهایی انجام شود.

همچنین مقرر شد با توجه به اهمیت و اثرگذاری شورای فرهنگ عمومی، برنامه ترکیبی تولیدی به منظور اطلاع و ارتقا آگاهی عمومی در خصوص وظایف این شورا تهیه و پخش شود.

خاطرنشان می‌شود،  شورای هم‌اندیشی شورای فرهنگ عمومی استان باحضور اعضا 18 شهریور در دفتر مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان برگزار شد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید