نمایش جزییات خبر
۱۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۱۳

حمایت از فعالان عرصه کتابخوانی از اولویت‌های فرهنگی است

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان در بازدید از کتاب فروشی و انتشارات ساربوک گفت: حمایت از فعالان عرصه کتابخوانی از اولویت های فرهنگی است.
حمایت از فعالان عرصه کتابخوانی از اولویت‌های فرهنگی است
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، میثم نمکی در این بازدید با اشاره به ظرفیت های کاشان در حوزه فرهنگ و هنر افزود: تلاش متولیان فرهنگی شهرستان از جمله مجموعه ی ساربوک قابل تقدیر است.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان با اشاره به برنامه های فرهنگی در حوزه ی کتاب به مشارکت مدیریت این مجموعه اشاره و طرح های ترویجی انجام گرفته در پایتختی کاشان در حوزه کتاب را ماندگار و قابل تقدیر دانست.

نمکی در پایان خاطر نشان کرد: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی وظیفه ی خود می داند از مجموعه های فرهنگی بویژه فعالان عرصه ی کتاب و کتابخوانی حمایت نماید.

در این نشست ابوالفضل اکبری مدیر مجموعه کتاب فروشی ساربوک کاشان در این دیدار گفت: مجموعه ساربوک بعنوان حامی و پیشتیبان رویدادهای فرهنگی در حوزه ی کتاب کماکان فعالیتهای خود را متوجه ی این امر خواهد نمود.

اکبری خاطر نشان کرد: برگزاری نشست های اهالی قلم، نقد و بررسی آثار نویسندگان کشور، مشارکت در طرح های عیدانه، تابستانه و زمستانه کتاب از جمله فعالیت های این مجموعه در طول سال می باشد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید