نمایش جزییات خبر
۱۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۴۳

ناصر مقدم: "هنرکارت" بستر ارائه خدمات به اعضای صندوق اعتباری هنر

ناصر مقدم مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز از صدور "هنرکارت" برای اصحاب فرهنگ و هنر البرز خبر داد.
ناصر مقدم: "هنرکارت" بستر ارائه خدمات به اعضای صندوق اعتباری هنر

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز، ناصر مقدم با اعلام این خبر گفت: بنا بر ضرورت یکپارچگی ارائه خدمات از بستر واحد به اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه و تصمیمات اتخاذ شده توسط وزارت متبوع مراحل آغازین صدور "هنرکارت" به عنوان شناسه فرهنگی و هنری با قابلیت کارکرد خدماتی و بانکی، شروع شده که مقرر است بصورت مرحله ای برای تمامی اعضای صندوق اعتباری هنر، صادر و ارائه خدمات به این عزیزان، از طریق هنر کارت، صورت پذیرد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز افزود: از کلیه اصحاب فرهنگ و هنر البرز که عضو صندوق اعتباری هنر هستند، درخواست می کنیم که ضمن پیگیری اخبار و اطلاعات مربوطه، که به زودی از طریق کانال های ارتباطی صندوق اعتباری هنر و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز، اطلاع رسانی خواهد شد، نسبت به تکمیل فرم ثبت نام اقدام نمایند.

گفتنی است، هنر کارت دارای قابلیت ارائه خدمات چندگانه است و از این پس، کلیه خدمات صندوق اعتباری هنر، از قبیل خدمات بیمه‌ای، طرح تکریم و کمک مستمری و تسهیلات مالی از طریق این کارت، ارائه و سایر خدمات رفاهی، فرهنگی، گردشگری و... نیز طی مراحل مختلف روی این کارت فعال خواهد شد.

اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید