نمایش جزییات خبر
۱۳ شهریور ۱۳۹۹ ۱۰:۴۵

تمدید مهلت شرکت در المپیاد فیلمسازی نوجوانان تا ۳۰ شهریور

مهلت شرکت در چهارمین المپیاد فیلمسازی نوجوانان ایران تا ۳۰ شهریور تمدید شد.
تمدید مهلت شرکت در المپیاد فیلمسازی نوجوانان تا ۳۰ شهریور

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی به نقل از ستاد اطلاع رسانی جشنواره فیلم‌های کودکان و نوجوانان، براساس اعلام دبیرخانه المپیاد فیلمسازی نوجوانان، با توجه به استقبال نوجوانان سراسر کشور از این دوره جشنواره و دشواری‌های پیش رو در دوران کرونایی و نظر به پیشنهاد شورای سیاستگذاری المپیاد، مهلت شرکت در این دوره المپیاد فیلمسازی نوجوانان در هر دو بخش ایده و فیلم تا ۲۰ روز دیگر تمدید شد.

بر اساس این خبر، نوجوانان سراسر کشور تا پایان وقت اداری روز یکشنبه ۳۰ شهریور برای شرکت در چهارمین المپیاد فیلمسازی نوجوانان ایران فرصت دارند و اسامی ایده‌ها و فیلم‌های پذیرفته شده در مهر ماه اعلام خواهد شد.

بنا بر اعلام دبیرخانه چهارمین المپیاد فیلمسازی نوجوانان ایران، در این دوره جشنواره «درس‌های کرونا برای رسیدن به آینده بهتر چیست؟» عنوان یکی از محورهای اعلام شده برای ساخت فیلم یا ارائه ایده است که تاکنون با توجه به شرایط کرونایی و این که نوجوانان می‌توانند از پیرامون خانه و محل سکونت خود در این زمینه فیلم بسازند، مشارکت جالب توجهی در این زمینه صورت گرفته است.

متقاضیان می‌توانند برای نام نویسی به سامانه festival.iycs.ir مراجعه و در بخش «چهارمین المپیاد فیلمسازی نوجوانان»، فرم نام نویسی را تکمیل کنند.

چهارمین المپیاد فیلمسازی نوجوانان ایران به دبیری «علیرضا تابش» همزمان با سی و سومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان از ۲۷ مهر تا ۲ آبان ۱۳۹۹ به صورت آنلاین و نمایش مجازی برگزار خواهد شد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان شمالی
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید