نمایش جزییات خبر
۱۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۰:۳۵

هزار و ۲۱۹ پرونده خسارت کسب و کارهای فرهنگی آسیب دیده از کرونا در مازندران

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران از پرداخت ۹۸میلیارد ریالی تسهیلات بانکی به کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا در این استان خبر داد.
هزار و ۲۱۹ پرونده خسارت کسب و کارهای فرهنگی آسیب دیده از کرونا در مازندران
به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران؛ عباس زارع مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با اشاره به کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا در حوزه فرهنگ گفت: ۱هزار و ۲۱۹ پرونده خسارت دیده در سطح استان تشکیل شد  که ۴۹۲ پرونده در بخش کارگاه‌های خویش فرما، ۱۶۳ پرونده در بخش کارگاه‌های رسمی و ۵۶۰ پرونده نیز در بخش کارگاه‌های غیررسمی در بانک عامل ثبت شد.
 
زارع بااشاره به جایگاه فرهنگ و هنر در نهادینه سازی مبانی گوناگون تمدنی در جامعه، خاطرنشان ساخت: فرهنگ و هنر از آموزش، هدایت و خلاقیت تا کسب و کار و درآمدزایی را پوشش می‌دهد و توسعه هر جامعه مرهون تلاش‌های فعالان این عرصه است.
 
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران همچنین بر لزوم حمایت جدی از فعالان فرهنگی و هنری تأکید کرد و اذعان داشت: متولی اصلی فرهنگ و هنر کشور وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است که ساماندهی و پشتیبانی از این عرصه را بر عهده دارد و خوشبختانه با اقدام به موقع، توانستیم به جریان فرهنگ و هنر استان کمک‌های لازم را تزریق کنیم.
 
وی افزود: تا کنون بیش از  ۹۸میلیارد ریال تسهیلات درخواستی درخصوص آسیب‌های کرونایی به کسب و کارهای فرهنگی و هنری توسط بانک عامل پرداخت شده است.
روابط عمومی
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید