نمایش جزییات خبر
۱۵ شهریور ۱۳۹۹ ۰۹:۰۲

چهاردهمین دوره مسابقات قرآنی «مدهامتان»

ثبت نام مرحله استانی چهاردهمین دوره مسابقات قرآنی «مدهامتان» آغاز شد.
چهاردهمین دوره مسابقات قرآنی «مدهامتان»

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل، رئیس کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل گفت: ثبت نام مرحله استانی چهاردهمین دوره مسابقات قرآنی «مدهامتان» فعالان کانون ها و بچه های مسجد به دلیل شیوع بیماری کرونا به صورت مجازی آغاز شد.

نادر سقا افزود: ثبت نام مرحله استانی چهاردهمین دوره مسابقات قرآنی «مدهامتان» فعالان کانون ها و بچه های مسجد به دلیل شیوع بیماری کرونا به صورت مجازی آغاز شده است.

وی تصریح کرد: علاقمندان برای شرکت در این مسابقه قرآنی می توانند فیلم تلاوت خود را در سامانه بچه‌های مسجد به نشانی bachehayemasjed.ir  تا تاریخ 30 آذرماه بارگذاری کنند.

وی یادآور شد: شرکت کنندگان می توانند به دلیل شیوع بیماری کرونا آثار خود را در منازل ضبط کنند اما ضبط و اجرا در مساجد امتیازهای ویژه ای خواهد داشت و نفرات برتر هر رشته به مرحله کشوری این دوره از مسابقه راه خواهد یافت.

سقاء بیان کرد: رشته های اذان در رده سنی 9 تا 14 سال و مکبری در رده سنی زیر 9 سال و 9 تا 14 سال ویژه برادران و رشته های تلاوت نور (ترتیل) و قرائت نماز در رده سنی 9 تا 14 سال نیز ویژه برادران و خواهران است.

وی افزود: در رشته تلاوت نور الگوی تلاوت از سوره های از سوره های «یاسین»، «الرحمن» و «واقعه» خواهد بود و علاقمندان می توانند اطلاعات بیشتر در این زمینه را از سامانه بچه های مسجد دریافت کنند.

مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان تاکید کرد: شرکت کنندگان برای اطلاع از شرایط اختصاصی هر رشته می توانند به سامانه بچه های مسجد مراجعه کنند

سقاء اظهار داشت: به دلیل شیوع بیماری کرونا این مسابقه قرآنی متفاوت تر از سال های قبل برگزار خواهد شد و امیدواریم نوجوانان فعال در کانون های مساجد بتوانند طبق سال های قبل مشارکت بیشتری در این رویداد قرآنی داشته باشند.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید