نمایش جزییات خبر
۱۵ شهریور ۱۳۹۹ ۰۷:۱۱

دیدار مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد با مدیر کل دفتر امور اجتماعی فرهنگی ستاد هماهنگی کانون های مساجد

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد با مدیر کل دفتر امور اجتماعی فرهنگی ستاد هماهنگی کانون های مساجد دیدار و گفت و گو کردند.
دیدار مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد با مدیر کل دفتر امور اجتماعی فرهنگی ستاد هماهنگی کانون های مساجد

مجید جوادیان زاده مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد با مجتبی میرزایی مدیر کل دفتر امور اجتماعی فرهنگی ستاد هماهنگی کانون های مساجد دیدار و گفت و گو کردند.

مجتبی میرزایی در این دیدار گفت: ما درسطح کشور سعی کرده ایم تا با استفاده از ظرفیت کانون های مساجد  در جهت پیشگیری از آسیب های اجتماعی گام برداریم و اجرای طرح « یاریگران زندگی» و تربیت مربی نیز به عنوان یکی از این گام ها است.

وی افزود: این طرح در ابتدا در 10 استان کشور برگزار می شود و سپس در کل کشور اجرایی می شود.

مدیر کل دفتر امور اجتماعی فرهنگی ستاد هماهنگی کانون های مساجد خاطرنشان کرد: استان یزد به عنوان دومین استان اجرا کننده این طرح است که خوشبختانه به خوبی توانسته در این مسیر حرکت کند.

میرزایی ادامه داد: در فاز اول اجرای این طرح در کشور 3200 نفر ثبت نام کردند که از این تعداد 1700 نفر گزینش شدند و پس از برگزاری آزمون تعداد 154 نفر انتخاب شدند.

وی گفت: استان یزد نیز تعداد 14 نفر را به عنوان مربی معرفی کرده است که امیدواریم بتوانیم به خوبی به هدف برسیم.

مدیر کل دفتر امور اجتماعی فرهنگی ستاد هماهنگی کانون های مساجد گفت: فعالیت های فرهنگی و هنری این یتاد در سال جاری در 12 رواق اجرایی می شود که هر رواق به یک استان تعلق می گیرد.

میرزایی ادامه داد: در هر رواق 3 شبستان قرار گرفته که به عنوان فرهنگ، هنر و نوآوری نامگذاری شده است.

وی گفت: یکی از ظرفیت های استان یزد در زمینه نویسندگی است که رواق قلم نیز به همین منظور به این استان اختصاص داده شده است.

روابط عمومی
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید