نمایش جزییات خبر
۱۵ شهریور ۱۳۹۹ ۰۷:۰۷

حضور ۶ کانون از استان یزد در اجرای طرح «یاریگران زندگی»

مدیر ستادکانون مساجد استان یزد با اشاره به برگزاری طرح تربیت مربی گفت: تعداد ۶ کانون از استان یزد در اجرای طرح « یاریگران زندگی» شرکت کرده اند.
حضور ۶ کانون از استان یزد در اجرای طرح «یاریگران زندگی»

« حجت الاسلام مظفر سالاری» در نشست طرح تربیت مربی « یاریگران زندگی» با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد برگزار شد، گفت: این طرح به عنوان یکی از طرح های ستاد هماهنگی کانون های مساجد کشور است که در 10 استان کشور برگزار می شود و استان یزد نیز به عنوان یکی از این استان ها است.

مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد یزد بیان کرد: در این طرح 6 کانون از استان یزد حضور دارند که از شهرستان ها مهریز، بهاباد، میبد و یزد در این برنامه حضور دارند.

وی افزود: الان با وجود کرونا مقداری از بحران ها و چالش های دیگر غافل شده ایم که با اجرای این طرح ها می توانیم درگیر این مسائل نیز شده و پیشگیری کنیم.

حجت الاسلام سالاری بیان کرد: بحران های در سطح جهانی، ملی و استانی داریم که در هر سه مورد مواد مخدر و اعتیاد وجود دارد که این نشان دهنده اهمیت توجه به آن است.

وی گفت: امام (ره) بیان می کنند که اگر یک نفر را نجات دهید، بشریت را نجات داده اید و در این راستا نیز ما معتقدیم این طرح ها می تواند در راستای تربیت مربی و نجات بشریت گام بردارد.

مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد یزد بیان کرد: پیشگیری از مصرف مواد مخدر به عنوان کار فرهنگی است که می تواند به خوبی پیگیری شود و ستاد هماهنگی کانون های مساجد سعی دارد در این زمینه گام بردارد.

روابط عمومی
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید