نمایش جزییات خبر
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن:
۷ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۵۵

نیروی انسانی یکی از حیاتی ترین منابع سازمان است

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن در حاشیه آیین تجلیل از کارمندان نمونه این شهرستان گفت: سرمایه انسانی یکی از حیاتی ترین منابع سازمان است که موجب تغییر و تحولات اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی می شود.
نیروی انسانی یکی از حیاتی ترین منابع سازمان است

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فومن، به مناسبت روز کارمند طی آیینی در روز پنجشنبه ششم شهریورماه در سالن شهدای خدمتگزار از کارکنان نمونه شهرستان تجلیل شد .

یوسف نیک انجام درحاشیه این مراسم با قدردانی از تلاش‌های یک سال گذشته همه کارمندان در انجام وظایف و ماموریت ها درراستای خدمت به مردم، افزود: تمام کارمندان خوب و نمونه هستند اما باید یک رقابت سالم برای تبدیل شدن به کارمند نمونه سال و نیز تقویت فرهنگ کار و تلاش در میان آنان ایجاد شود.

وی ؛منابع نیروی انسانی را مهمترین بزرگترین منابع و دارایی های یک سازمان دانست. و سرمایه انسانی را به عنوان یکی ازحیاتی ترین منابع سازمان که موجب تغییر و تحولات اجتماعی و اقتصادی، فرهنگی می شود،معرفی کرد

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن در پایان اظهار داشت ؛ تشویق و تکریم کارمندان انگیزه را دربین آنها افزایش می‌دهد و این امر در ارتقای کیفیت خدمات رسانی وتکریم ارباب رجوع بسیار موثر است.

محمد رضا محسنی « فرماندار فومن»در این مراسم با عرض تسلیت به مناسبت ایام عزاداری سرور و سالار شهیدان امام حسین ع و گرامیداشت هفته دولت و یاد و خاطره شهدای بزرگوار، رجای و باهنر، هفته دولت را فرصت مناسبی جهت تبیین الگوهای مدیریت اجرایی با الگوگیری از زندگی شهدا، رجایی و باهنر دانست که با ایمان، اعتقاد، ساده زیستی، اطلاعت پذیری از ولایت و ولی امر، الگوی بی نظیری برای مدیریت باقی گذاشتند و باعث مانایی این دو شهید عزیز در تاریخ و حافظه تاریخی ملت ایران شد.
وی افزود: هفته دولت همچنین فرصت مناسبی برای بیان خدمات و اقدامات دولت است، زیرا خدمات دولت، خدمات نظام است و مردم به عنوان ولی‌نعمتان نظام، باید از خدمات دولت مطلع شوند.

در این آیین از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن ،حسن خوبی کاردان ارشد هنری و مسوول درج امور اگهی ها بعنوان کارمند نمونه این اداره معرفی و بااهدای لوح تقدیر و هدیه نقدی تجلیل و تقدیر بعمل آمد.

اشتراک در
کلیدواژه ها: آیین تجلیل از کارمندان نمونه شهرستان فومن , سرمایه انسانی یکی از حیاتی ترین منابع سازمان است که موجب تغییر و تحولات اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی می شود, «حسن خوبی» کاردان ارشد هنری و مسوول درج امور اگهی
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید