نمایش جزییات خبر
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لنگرود:
۷ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۴۷

قدرت یک مجموعه در همکاری و تلاش کارمندان آن نهفته است

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لنگرود گفت: قدرت یک مجموعه در همکاری و تلاش کارمندان آن نهفته است.
قدرت یک مجموعه در همکاری و تلاش کارمندان آن نهفته است

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لنگرود، سهراب مقدسی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و تبریک هفته دولت و روز کارمند با اشاره به اهمیت جایگاه کارمندان در سیستم اداری، بیان داشت  کارایی و قدرت یک مجموعه در همکاری و تلاش کارمندان آن نهفته است .

وی افزود : چهارمین روز از هفته دولت به عنوان روز کارمند، نیز نشان روشنی از تعهد، تخصص و کارآمدی افرادی است که در عرصه های اداری برای خدمت هر چه بهتر به مردم و متکی بر ایمان و توکل به پرورگار یکتا تلاش می کنند و بی شک تمامی موفقیت های سیستم های اداری به صورت مستقیم و غیر مستقیم به تلاش های شبانه روزی کارمندان بستگی دارد.

مقدسی در ادامه گفت : روز کارمند در حقیقت فرصت مغتنمی برای قدردانی از کارگزاران ساعی و تلاشگر دولت از یک سو و نگاه به نقاط قوت و ضعف اقدامات انجام شده از سوی دیگر است تا در سال جاری گام های اساسی تری برای خدمات رسانی به مردم به عنوان صاحبان اصلی انقلاب اسلامی ایران برداشته شود.

 وی خدمت گزاری بی منت و داشتن تقوا را از صفات یک کارمند برشمرد و یادآور شد که داشتن نیروی قوی ، شجاع و مسئولیت پذیر در ادارات و نهادها بزرگترین سرمایه در پیشبرد اهداف یک سازمان می باشد.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لنگرود در پایان ضمن تبریک هفته دولت بویژه روز کارمند به تمامی کارکنان دولت و آرزوی سلامت و سعادت برای ایشان ، اظهار امیدواری کرد که با همت و تلاش کارکنان این مجموعه بتوانیم گام های موثری در راستای تعالی فرهنگ و هنر و دستیابی به اهداف نظام برداریم.

به مناسبت هفته دولت و روز کارمند طی مراسمی از سیدحسین برزوپور کارشناس هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لنگرود تجلیل و قدردانی بعمل آمد. 

اشتراک در
کلیدواژه ها: رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لنگرود گفت: قدرت یک مجموعه در همکاری و تلاش کارمندان آن نهفته است. سیدحسین برزوپور کارشناس هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لنگرود
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید