نمایش جزییات خبر
۱۲ شهریور ۱۳۹۹ ۲۳:۳۹

جلسه اتاق فکر شورای فرهنگ عمومی کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد/ استفاده از ظرفیت نخبگان در انتخاب موضوع جلسات شورای فرهنگ عمومی استان

جلسه شورای فرهنگ عمومی کهگیلویه و بویراحمد با هدف استفاده از انتخاب موضوعات اساسی فرهنگ عمومی استان برگزار شد.
جلسه اتاق فکر شورای فرهنگ عمومی کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد/ استفاده از ظرفیت نخبگان در انتخاب موضوع جلسات شورای فرهنگ عمومی استان

 به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد، محمدعلی پیرسبزی با تسلیت عاشورای حسینی افزود: آنچه فرهنگ عاشورا به ما می آموزد این است که حماسه عاشورا قبل از اینکه شور داشته باشد ریشه و اساس آن در شعور است که همین عامل راز ماندارگاری این فضلیت بزرگ در عالم است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد استفاده از ظرفیت نخبگان در انتخاب موضوعات جلسات شورای فرهنگ عمومی استان را از الویت های جدی شورا عنوان  و خاطرنشان کرد: اتاق فکر شورای فرهنگ عمومی در جهت بررسی مسائل اساسی فرهنگی و اجتماعی استان در همین راستا تشکیل شده است.

پیرسبزی شورای فرهنگ عمومی را از مهمترین شوراهای راهبردی در ساختار نظام فرهنگی کشور دانست و تصریح کرد: بهره گیری از ظرفیت افراد صاحب نظر و اندیشمند برای ارتقاء رشد فرهنگی جامعه از اولویت ها و سیاست های اصلی این شورا  است.

دبیر شورای فرهنگ عمومی کهگیلویه و بویراحمد گفت: توجه به ظرفیت ها و تهدیدها در فضای مجازی و محتوا سازی فرهنگی از اولویت های مهم شورای فرهنگ عمومی استان است.

بر پایه این گزارش در این جلسه اعضای اتاق فکر شورای فرهنگ عمومی استان که متشکل از نخبگان دانشگاهی و فرهنگی استان بوده اند به بیان دیدگاه های خود پیرامون مسائل مختلف فرهنگی و اجتماعی مبتلابه استان بویژه نگاه فرهنگی به مسئله کرونا به بحث و تبادل نظر پرداختند.

    
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید