نمایش جزییات خبر
۱۲ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۳۱

قدردانی از خانواده شهید اهل تسنن خراسان شمالی در سه شنبه تکریم

خانواده شهید «بیک مراد نورانی» از شهدای اهل تسنن خراسان شمالی در محفلی صمیمی مورد تکریم و تقدیراهالی مسجد قرار گرفت.
قدردانی از خانواده شهید اهل تسنن خراسان شمالی در سه شنبه تکریم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان شمالی به نقل از ستاد ارتباطات رسانه ای فهما استان؛ طرح ملی #سه_شنبه_های_تکریم  به همت کانون فرهنگی هنری شفا  روستای« بیک پولاد» از توابع شهرستان راز و جرگلان در استان خراسان شمالی میزبان خانواده شهید «بیک مراد نورانی» از شهدای والامقام دفاع مقدس شد.

این دیدار که صمیمانه و با مهمان نوازی خانواده شهید مرادی انجام گرفت، با حضور مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد خراسان شمالی از همسر شهید قدردانی شد.

عبدالحسین اسفندیاری، مدیرکانون فرهنگی هنری شفا مسجد نبی اکرم (صلی الله علیه وآله وسلم) در این دیدار که با هماهنگی و پی گیری های وی انجام گرفته بود، شهید نورانی را یکی از شهدای تاثیرگذار این روستا معرفی کرد و گفت: این شهید بزرگوار  دوم آذرماه 1363 در حین عملیات در منطقه سردشت به شهادت رسید.

گفتنی است؛ طرح ملی «سه شنبه های تکریم»   به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس و با هدف شناسایی و تکریم خانواده معظم شهداو ایثارگران و  نیز الگو سازی برای جوانان و نوجوانان، در قالب تکریم چهره های ماندگار، نخبگان و نوجوانان ممتاز و ... در عرصه های فرهنگی و هنری، اجتماعی، دینی و علمی محله و نیز تقویت سرمایه های اجتماعی، الگوسازی برای نمازگزاران با رویکرد تربیتی و اصلاح سبک زندگی، شبکه‌سازی و جریان‌سازی در عرصه‌های فرهنگی و ارتقاء فرهنگ عمومی محله، رونق‌بخشی به نماز جماعت تدوین و اجرا می شود.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان شمالی
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید