نمایش جزییات خبر
۱۲ شهریور ۱۳۹۹ ۰۹:۵۴

دیدار مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد یزد با خانواده شهید حسینی

همزمان با اجرای برنامه «سه شنبه های تکریم»، مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد یزد با خانواده شهید حسینی دیدار کرد.
دیدار مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد یزد با خانواده شهید حسینی

همزمان با اجرای برنامه « سه شنبه های تکریم»، حجت الاسلام مظفر سالاری، مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد یزد و کارشناسان این ستاد با خانواده شهید کاظم حسینی فهرجی دیدار کرد.

حجت الاسلام مظفر سالاری، با اشاره به به اجرای این طرح گفت: ستاد هماهنگی کانون های مساجد کشور به منظور پاسداشت خون شهدا به صورت هفتگی برنامه « سه شنبه های تکریم » را دنبال می کند که استان یزد نیز به تبع آن با حضور در منزل خانواده شهدا از رشادت های این خانواده ها تجلیل و قدردانی می کند.

وی افزود: این برنامه تجدید قوایی برای نیروهای مسجدی برای گام برداشتن در مسیر شهدا است و امیدواریم بتوانیم در راستای خدمت به مسجد و مسجدی گام برداریم.

 در ادامه این مراسم نیز وصیت نامه شهید قرائت شد که در بخشی از وصیت نامه این شهید آمده است:

به عنوان وصیت به شما ملت قهرمان ایران  می گویم که باید تا آخرین لحظات عمر و تا آخرین قطره خون جلو کفار ایستاد و جواب آن ها را قاطعانه داد و مشت محکمی را بر دهان آنها زد و مثل علی اکبر و قاسم و 72 تن از یاران کربلای حسینی که خود را فدای اسلام کردند، ما خود را فدای اسلام کنیم.

امروز اسلام احتیاج به خون دارد امروز باید آبروی اسلام را با صدا گلوله و توپ و خون حفظ کرد. ای شیعیان که روزها برای امام حسین (ع) گریه کردید امروز روز فدا شدن برای او است که مثل امام حسین (ع) فدا شویم، انسانی که قرار است بمیرد چه بهتر که در راه خداوند شهید گردد.

شهید کاظم حسینی فهرجی بیست و دوم تیر 1348، در روستای فهرج از توابع شهرستان یزد به دنیا آمد. پدرش صفر، کارمند راه‌آهن بود و مادرش رباب نام داشت. طلبه علوم دینی و حوزوی در سطح یک بود. به عنوان بسیجی در جبهه حضور یافت. بیست و سوم خرداد 1367، با سمت تک‌تیرانداز در شلمچه بر اثر اصابت گلوله به سینه، شهید شد. مزار او در گلزار شهدای زادگاهش واقع است.

روابط عمومی
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید