نمایش جزییات خبر
۱۲ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۱۳

سومین آفرین‌واره عاشورایی در زنجان

سرپرست معاونت هنری و سینمایی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان گفت: آفرین‌واره فیلم و عکس عاشورایی به‌صورت ملی در استان برگزار می‌شود.
سومین آفرین‌واره عاشورایی در زنجان

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان؛ ایرج داوودبیگی در رابطه با آفرین‌واره فیلم و عکس عاشورایی، اظهار کرد: آفرین‌واره فیلم و عکس عاشورایی سومین آفرین‌واره‌ای است که به‌صورت ملی در استان زنجان برگزار می‌شود.

وی افزود: در سال‌های گذشته آفرین‌واره با حضور هنرمندان عرصه فیلم و عکس از سراسر کشور در استان زنجان و تهیه فیلم و عکس از عزاداری‌های استان برگزار می‌شد.

این مسئول تصریح کرد: امسال باتوجه به شیوع ویروس کرونا و رویکرد محرم در ایام کرونا، هر هنرمند از عزاداری‌های شهر خود در این ایام‌ می‌تواند فیلم و عکس تهیه کرده و ارسال کند.

وی ادامه داد: ثبت عزاداری‌های امام حسین (ع) از نگاه دوربین و هنرمندان، ترویج و اشاعه فرهنگ عاشورایی، شناسایی استعدادهای برتر در این حوزه و غیره از اهداف برگزاری این آفرین‌واره است.

داوودبیگی عنوان کرد: آخرین‌ مهلت ارسال آثار تا ۱۰ مهرماه است که علاقه‌مندان برای ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت www.photomani.ir مراجعه کنند.

سرپرست معاونت هنری و سینمایی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان، بیان کرد: به دنبال این هستیم تا دبیرخانه دائمی این آفرین‌واره را در حسینیه اعظم‌ زنجان مستقر کنیم.

لازم به ذکر است فراخوان این آفرین‌واره در سایت اطلاع رسانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان در دسترس علاقمندان قرار دارد.

اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید