نمایش جزییات خبر
۱۲ شهریور ۱۳۹۹ ۰۸:۲۳

شعاع کنگره بین المللی امام سجاد(ع) تا آمریکای لاتین و اروپا گسترده شده است

کمالی زرکانی گفت: امروز شعاع کنگره بین المللی امام سجاد(ع) از آسیا تا آمریکای لاتین و اروپا گسترده شده است.
شعاع کنگره بین المللی امام سجاد(ع) تا آمریکای لاتین و اروپا گسترده شده است
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ، «رضا کمالی زرکانی» در آیین افتتاحیه دهمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)، اظهار کرد: بر خود می بالیم که استان هرمزگان میزبان کنگره بین المللی امام سجاد(ع) در طول 10 سال متوالی است.

وی افزود: امسال با توجه به شرایط شیوع کرونا، عنایت ائمه به ویژه امام سجاد(ع) موجب شد تا این حرکت فرهنگی معنوی موثر متوقف نشود و هم اکنون شاهد برگزاری آیین افتتاحیه این رخداد هستیم.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان عنوان کرد: کنگره بین المللی امام سجاد(ع) قدمی کوچک در راستای معرفی معارف امام سجاد(ع) و صحیفه سجادیه است.

وی افزود: کنگره بین المللی امام سجاد(ع) تلاش می کند تا آن گونه که شایسته است شخصیت آن امام همام را به جهانیان معرفی کند.

گفتنی است : کنگره بین المللی امام سجاد(ع) از 9 سال پیش همه ساله به همت ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد هرمزگان و با همکاری ادارات و نهادهای استان و ستاد هماهنگی کانون های مساجد کشور، مجمع جهانی اهل بیت. سازمان فرهنگ و ارتباطات‌ و جامعه المصطفی از 12 تا 25 محرم همزمان سالروز شهادت سید الساجدین امام سجاد(ع) و با حضور اندیشمندان مسلمان و سایر ادیان برگزار می شود.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید