نمایش جزییات خبر
۱۱ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۱۸

پیام مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز بمناسبت روز ملی صنعت چاپ

ناصر مقدم: یازدهم شهریور ، برای حوزه فرهنگ و هنر بالاخص اهالی پر تلاش صنعت چاپ ، جایگاه و احترام ویژه ای دارد.
پیام مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز بمناسبت روز ملی صنعت چاپ

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز، ناصر مقدم با انتشار پیام تبریک و گرامیداشتی بمناسبت روز ملی صنعت چاپ ، گفت: یازدهم شهریور، برای حوزه فرهنگ و هنر بویژه اهالی پر تلاش صنعت چاپ، جایگاه و احترام ویژه ای دارد . چرا که در این روز بزرگ، صنعت چاپ ایران با بیش از دو قرن خدمت، دارای نشان و هویت ملی شد و "روز ملی صنعت چاپ " نام گرفت .

صنعتی با پیشینه ای ژرف و استوار و به گستردگی وسیع در ساختار فرهنگی و اجتماعی و فناوری و اخیرا" در صنعت مطبوعات و نشر و رسانه های مکتوب و سلامت کشور، که تاکنون خوش درخشیده و لحظه به لحظه در پویایی و نوآوری خود اندیشه و تلاش می کند.

ناصر مقدم افزود: اینجانب وظیفه میدانم تا از تمامی مدیران، صنعتگران و کارگران محترم شاغل در صنعت چاپ و اهالی گرانقدر فرهنگ و هنر استان البرز به مناسبت این روز بزرگ، تقدیر و تشکر نمایم که این صنعت را رونق داده و همواره پویا و زنده نگه داشته اند و از خداوند سبحان خیر و سعادت و سلامت برای همه زحمت کشان عرصه چاپ و نشر استان خواستارم.

امیدوارم با همدلی و همفکری روزافزون، شاهد بالندگی و رشد و شکوفایی هرچه بیشتر این صنعت مادر در ایران اسلامی، بالاخص استان البرز باشیم .

اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید