نمایش جزییات خبر
همزمان با هفته دولت؛
۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۹:۰۲

کارشناس اداره ارشاد رودسر تجلیل شد

همزمان با هفته دولت و سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر و به مناسبت روز کارمند از کارشناس فنی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رودسر تجلیل شد.
کارشناس فنی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رودسر تجلیل شد

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رودسر، همزمان با هفته دولت و به مناسبت روز کارمند ، طی نشستی ، صبح امروز 5 شهریور 99 ، از امین باقری دریاکناری " کارشناس فنی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رودسر " تجلیل به عمل آمد.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رودسر در این نشست ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و گرامیداشت هفته دولت و قدردانی از پرسنل اداره در جهت پیشبرد اهداف فرهنگی هنری و قرآنی ،اخلاص در عمل و تعهد و وجدان کاری برای حل مشکل مردم ، از ویژگی های مهم و برجسته کارمند دانست.

عباس نژاد گفت : خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ، افتخاری عظیم است و همه باید در انجام وظایف مان که همان خدمت به مردم است، کوشا باشیم.

وی اظهار داشت : رقابت در خدمت بیشتر به مردم و رفع امورات مراجعین و همراهی با آنان در بین کارکنان و مدیران ، سبب افزایش اعتماد به دولت و نظام می شود که می بایست به این موضوع توجه بیشتر شود.

در پایان این نشست ، از امین باقری دریاکناری به عنوان کارمند نمونه اداره در سال 99 تجلیل به عمل آمد.

اشتراک در
کلیدواژه ها: همزمان با هفته دولت و سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر و به مناسبت روز کارمند از کارشناس فنی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رودسر تجلیل شد.
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید