نمایش جزییات خبر
در چهارمین روز از هفته دولت؛
۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۹:۱۶

پلاتو و سالن نمایش لاهیجان افتتاح شد

پلاتو و سالن بازسازی شده اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لاهیجان همزمان با چهارمین روز از هفته دولت با حضور سرپرست فرمانداری و تعدادی از هنرمندان این شهرستان افتتاح شد.
افتتاح پلاتو و سالن نمایش لاهیجان در هفته دولت

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لاهیجان، نورالله اکبری سرپرست فرمانداری لاهیجان روز گذشته با حضور در اداره فرهنگ وارشاد اسلامی و در جمع  مدیریت ، کارشناسان اداره و تعدادی از هنرمندان این شهرستان، پلاتو و سالن نمایش را که به تازگی با هزینه بالغ بر دویست و پنجاه و هشت میلیون تومان بازسازی شده است را افتتاح کرد.

 در این مراسم که تابلوهایی از لاهیجان قدیم از عکس های فریدون محمدی دوست نیز در معرض دید قرار گرفته بود  پس از تلاوت کلام الهی و شعر خوانی نوجوان ادبی ، رها یوسف زاده،آیین افتتاح پلاتو و سالن بازسازی شده اداره فرهنگ وارشاد اسلامی توسط سرپرست فرمانداری و رییس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی  برگزار شد. به دلیل رعایت پیمان نامه بهداشتی بیماری کرونا این برنامه  با تعداد کم هنرمندان و در زمانی کوتاه برگزار شد.

 سالن همایش که پس از پیگیری های متعدد مدیریت فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان بعد از مدت ها بازسازی به مرحله بهره برداری رسید دارای ظرفیت 92 صندلی است و از لحاظ نورپردازی نیز شرایط مطلوب تری برای اجرا ی نمایش ها فراهم آمده است.

پلاتو که در این اداره به منظور تمرین گروه های نمایشی و اجرا با ظرفیت کم تعبیه شده است نیز دارای ظرفیت 40 صندلی است.

اشتراک در
کلیدواژه ها: پلاتو و سالن بازسازی شده اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لاهیجان همزمان با چهارمین روز از هفته دولت با حضور سرپرست فرمانداری و تعدادی از هنرمندان این شهرستان افتتاح شد.
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید